bugün

marka düşkünü, hayatta markadan başka beklentisi olmayan, her şeyi sidikli markalara bağlamış erkek/bayan'ın sözleri.cidden var böyle tipler.ulan bu ülke'de her şeyin bir tipi var.ne enterasan bir ülke de yaşıyoruz.bu tip kişilerden hemen uzaklaşılmalı ve ileride bir adet sigara yakılmalı, dünya nın neden yuvarlak olduğu düşünülmelidir.
donu gösterecek tavizi verdiğiniz kişilerden duyulabilecek bir cümle.
genellikle kredi kartı kölelerinin ciks olma girişimlerindeki, ruhsal-psikolojik bozuklukların beraberinde seyrettiği eziklik anlarını anlatan takıntılı durum olsa gerek.
donu gördün bari içindekinide gör öyle karar ver diye cevaplanabilecek cümle.
insanların sırf bu kelimeyi duymamak için daldaşak gezdiği bir olaydır.
(bkz: senden hoslanmadım ama donun güzelmis)
Emperyalizmin söylettiği cümle.
Böyleleri de var...
fahise lafıdır.
Kaşar kızların takıntısı. Gerçi don önemli şimdi ne yalan söylüyüm.
Te allam bu devirdeki kızlara bak be! Hemcinslerimden utanıyorum. Marka takıntısı olan insan boştur!
Seninle birlikte olurdum ama sütyenin (bkz: Carine Gilson) değil herhalde. Değil dimi lan. Dur bakim. Evet değilmiş deyip arkanızı dönüp gitmek daha etkili olacaktır.

edit: bkz verdiğim şeyin başlığı açılmamış lan. Hadi kızlar bunu sadece ben biliyor olamam. gidin pazardan giyinin amk. Ne anlarsınız el yapımı iç çamaşırından zaten.
(bkz: fakirler ölsün armani den selamlar)
yok ya babamın armaani diye cevap verilesi cümledir.
"senin modadan haberin yok benim donum çak-şır marka" diye ters köşeye yatırılabilir.