bugün

aras kargo

bugün; beni, iki arkadaşımı ve bir başka müşteriyi strese sokan kargo şirketi. olayın geçtiği yer bakırköy carousel şubesi. önce gönderiler için kullanılan naylon poşeti doldururken sorun yaşadık, daha okunaklı olması için cd, cam, plastik ve benzeri şeyler için kullanılan kalemle yazarken itiraz edildi ve onlar sonra uçuyor tükenmez kalemle doldurun dendi, eyvallah tamam dedik ama tükenmez kalemle o şeye yazmak mümkün değil olmuyor bir türlü belki ben beceriksizim neyse efendim zorlada olsa yazdık bilgileri verdik görevliye, bu sefer görevlinin bilgisayarı kitlendi onu bekledik en az 7-8 dk bu arada diğer görevli ise başka bir mağdur müşteri konuşmakta, müşteri bir gün önceden evine kargo istemiş ama saatler geçmiş ve kimse gelmemiş kadın doğal olarak sinirlenmiş ve bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz, bu evrak önemli bir evrak ve çok ciddiyetsiz bir firmasınız neden böyle yapıyorsunuz diye çıkışıyor ama görevlilerin umurlarında değil, hede hödö gibi laflarla kusuru tamamen kadına atıyorlar ve bakın yine bize geldiniz demek ki hala çok ciddiyiz bile diyebiliyorlar neyse efendim biz daha sonra diğer görevliye gittik ve faturamızı kestirdik o da zorla yazıcıda sorun çıktı kartuşu yokmuş birazda onu bekledik daha sonra irsaliyesini istedik internetten takip için onuda büyük bir mücadele sonrası aldık ve bir daha asla ama asla buradan bir şey yollamayız diye söylenerek dışarı çıktık tabii içimizden söyleniyoruz. şimdi bir şey daha fark ettim ki bunların fatura ve irsaliye diye verdiği iki farklı belgede toplam tutar arasında 1.75 kuruş fark ediyor. öyle bir kargo şirketi yani.