1. 411.
    telefonu ifşa etmeyeydin iyiydi. şimdi o numaraya mesaj atıp buraya yazdıklarını anlatacağım.
    3 ... eti cin baba
  2. 410.
    evde yoktunuz not bıraktık telefonunuz kapalıydı. iyi düşün yoktun evde.
    1 ... brhmzn
  3. 410.
    izmir’den muğla’ya gelecek kargoyu diyar diyar gezdiren kargo şirketi.

Balıkesir çanakkale bursa her yeri gezdi bi muğla’ya gelemedi amına kodumun kargosu.
    3 ... emre s
  4. 409.
    üniversitede pazarlama derslerinde devamlı olarak 'önem taşır' sloganı örnek verilen kargo firmasıdır. ince yapmış adamlar. tebrikler.
    ... denizlerin efendisi trakyali
  5. 408.
    re za let.
    ... pilihozlu haci baron bey
  6. 407.
    ben bu kargoya ' bok kargo' diyorum..

bir kere internet kargo takip menüsü çok kötü.

epey evvel yazmıştım barkod makinesi var kullanmıyorlar ,ürünler yerlerde hem içeride hem dışarıda.

benin şubem setbaşı şubesi karşılaştırma olarak aynı cadde üzerinde iki duruk yukarıda yurt içi bağlarbaşı var(kuruçeşme durağı arkası) ,arkadaş yurt içi kargoda gelen ürün hemen barkod'a giriyor ve mümkün mertebe raflara diziliyor ,yerler tertemiz paspaslı . bu şubede aksaklık olmuyor mu oluyor , kızsanız bile nazikler.

aras kargo setbaşı. ürünler yerlerde (iki bölüm olduğu halde) yağmur yağar paketler ıslanır ,içerisi daha beter bazen kolilerin üstünden atlamak gerekiyor baskülün üstü bile dolu .çalışanların hepsi hilafsız terbiyesiz ukala ha biraz bağırdın mı kuzuya dönüyorlar .
    sürat kargo var aynı yanında ürününüz hep deforme olma tehlikesi ile karşı karşıya.inanın hem aras'ta hem sürat'te kötü niyetli bir küçük bir paketi alsa gitse kimsenin ruhu duymaz.

bazen mng'ye kızıyoruz ama mng'de de şubenin içi pırıl pırıl ürünler hep banko arkasında yazdım zaten yurt içi aynı. ben yurt içi ile yaklaşık 1990'ların ortasından beri çalışırım mesela okmeydanı şubesi 100 hatta daha fazla koli teslimim olmuştur ,kırk yılda bir aksama olurdu.
    aynı şekilde esatpaşa'da da.

ama bu aras rezil firma işçisine duyarsız çalışanı patrondan beter..

kedi maması aldığım bir petshop var ,sayemde aras kargoyu değiştirdi (n11) tavsiyem üzerine yurtiçi'ne geçti. arada telefon edip teşekkür ediyor .(olay bu başlık altında yazıldı)

aras kargo mu ,aman .
    ... baris hemen simdi
  7. 406.
    Ülkenin en kötü kargo şirketi. Son 1 ay içinde mng, yurtiçi ve ups firmalarından kargo aldım hiçbirinde sorun olmadı. aras kargoda 7/24 bilerek meşgule atılmış şube telefonları, eve gelmeyen kargolar, şubede diyip şubeye çağırılıp şubeden dağıtıma çıkmış diye elinizi boş yollamalar bunların hepsi aras kargo'da kesinlikle iş yapmayın bu firmayla.
    ... anankim skywalker
  8. 405.
    Yazın annemlerdeyken bir sipariş vermiştim adresiniz teslimat alanı dışı olduğu için teslim edemiyoruz demişlerdi 2 hafta önce yine annemlerdeyken sokaktan geçerken gördüm aras kargoyu. yazcaktım o zaman unutmuşum.
    ... mehr drip geht nicht
  9. 404.
    iyidir iyi.
    -2 ... kazangap
  10. 403.
    bir siteden bir sipariş verdim. ne siteden bir mesaj veya mail ne de aras kargodan bir mesaj veya mail almadım. siteyi aradım nerde benim sipariş diye kargo şubenizde dedi. neden haber vermiyorsunuz dedim o kargonun işi dedi. kargoyu aradım nerde benim sipariş diye bilmiyoruz dedi. gittim şubeye orda duruyormuş. allah umuduna çalışan kargo şirketi.
    1 -1 ... gamzedeyim deva bulmam