bugün

Kasım ayı çok sıcak geçiyor.
an itibariyle kar yağışının başladığı şehir.
tutar kesin.
Edit: aaa kar yağmıyormuş arkadaşlar sağ olsun bilgilendirdi.
ulan havada bulut yok gayet güneşli kasım ayına göre güzel bir hava mevcut kar yağıyor diye sallamasyonlar başladı. hee dikmene doğru tipi fırtınası falan var aman dikkat edin. yataktan çıkmamak için uydurulan bahaneler. sonra niye benim götüm göbeğim böyle oldu?
(bkz: gözünü yerim)

cigerimin kosesidir.
şimdi ne pis ayaz yapmıştır heee diye iç geçirtmekte olan şehirdir. kış aylarında sabahları sokağa çıktığınızda suratınızı daş kıvamına getiren ayaz yok mu..
Bu kar tutar.
Göz gözü görmüyor o kadar.
kar değil o uranyum yağıyor aluminyum sabah sabah. yolda benim araba nükleer enerjili deniz altına dönüştü.
hava sıcaklığının 36 dereceye ulaştığı şehir. götümüz yanıyor donla çalışıyoruz. kar yağmur diyenlere aldırış etmeyin bana inanın.
365 günün en soğuk günü yaşanıyor her sene olduğu gibi. belki biraz güneş var belki kar yağmıyor belki o ayaz yok ama içimiz bugün çok üşüyor çok.
tsunami başlayan şehirdir. siz siz olun evinizden çıkmayın.
Aşkın en güzel yaşandığı şehir. istanbul gibi değil evet, denizi Yok, havası berbat.. ancak Ankara'nın atmosferi bir başkadır.
bardaktan boşanırcasına yağmur yağan şehir.
her yeri su basacak kesin.
Hep hastayım ne biçim memleket buz gibi.
ilk defa bugün kuğulu parkı gördüm ve çok güzeldi.

görsel
Hızlı tren ile, eskişehir e yaklaşık 53 dakika mesafesi olan, güzel türkiyemin efsane başkenti.
görsel
ne yapıyon la bebe.
bekle beni...
Sadece doğup büyüyenlerin yaşayıp sevebileceği şehir .
ankaranın en sevilen yanlarından bahsedeyim. kıtır'dır ankara. kebap 49'dur. yıldız aspava'dır. bunların her birinin yiyecek-içecek yeri olduğuna bakmayın. hepsinde koca bir tarih vardır. herkesin anıları burada saklıdır. özellikle kıtır bir ankara klasiğidir. uğramadan dönmeyiniz.
Lapa lapa kar yağıyor şu an.
Muhteşem bir görüntü.
görsel
sabah sabah derdin neydi ki?

kar falan yağmıyor ancak ilerleyen saatlerde yağmur yağabilir. klasik ankara havası işte. gri, boktan ve sıkıcı.
Başkent olmasaydı bırak beton yığını olmayı yozgat çorum ayarında dalga geçtiğimiz klasik bir iç anadolu şehri olacaktı.
Hayallerimi gömdüğün gri toprağa sahip şehir, sebepsiz seviliyor işte doğup büyüdüğümüz şehir olduğundan sanıyorum, artık çok doldum ama gidip onu bir daha görmemek istiyorum, canını yakmak istiyorum, sebebi tek ankara.
sabah sabah güzel haber.

görsel