bugün

bütün uzuvlarının tek tek koparılması gereken sinektir.
elinin uzanamayacağı bir yeri ısıran sinekten daha iyidir.
En vicdansız ısırmadır. Hele ki topuk bölgesiyse... Ulan sivrisinek, ne insafsızsın lan sen.
işinin ehli sivrisinektir. şöyle ki efendim vücudun en yumuşak yerlerinde işini icra etmeyi tercih eden sivrisineklerin bazıları vardır ki cesurdurlar,güçlüdürler. topuğa, ayak parmaklarına abanırlar. işin kolayı varken bu kahraman sivriler neden orayı ısırıyorlar peki? hemen söyleyeyim şerefsizin önde gideni olduklarından. uyutmuyor arkadaş olamaz böyle bir acı. kolonya boca ediyorum yine uyutmuyor yıkıyorum yine uyutmuyor. tam geçti diyorum gene ısırıyor gene uyutmuyor sayın seyirciler.
hiç yemediği kadar küfür yiyecek olan sivri sinektir ve canına susamıştır.
kulak memesini ısıran sinek kadar tehlikeli değildir. bugün kulak memesini ısıran, yarın pijamanın derinliklerine doğru yol alabilir. önlem alıp, namusa zeval gelmesini engelleyebilirsiniz. pijamaları çorabın içine sokarak yatmak, şimdilik en iyi çözümdür. zekeriya beyaz'dan "sinek ile zina etmek mubahtır" açıklaması gelene dek, kendinizi koruyunuz.
ayak serçe parmağının hafif aşağısından ısırmış bir sineğin ailesi o sinirle mezara girmişlerdir.
ateist olduğu aşikardır.
(bkz: ayak altını ısıran sevgili)
Dişi sivrisinektir. Zira sadece dişi sivrisinekler ısırırlar. Ayak altından ısırması da pek tabii kişisel tercihidir efem karışmayınız aaaa
O tür sivrisinek türleri vardır, bunlara bilim adamları kısaca psikopat demektedir.
Kurbanların bu olaydan sonra ki konuşması şöyledir: "Konacak bir yer bulamadın mı lan, şerefsiz, burnun kopsun inşallah." Diye bir konuşma yapar kendi kendine.
ayak fetişisti falan değildir bildiğin orospu çocuğudur.
biraz adidir sanki. evet evet biraz adi hatta biraz da şerefsizdir.*
ayaklar altinda ezilesice sivrisineklerdir.
Şerefsizdir. Yürüyemezsiniz bir hafta.
bir de topuktan ısıran sivrisinek vardir ki orayı nasil bulup nasil isirdigi gercekten merak konusudur. hayır deri kalın yani, deri kalın olmamış olsaa..
Sivrisineklerde sınır yoktur.Gayet normal.
Şerefsiz sivrisinektir. Aynı zamanda sırtınızı ısıran sivri de ta kendisidir.
Başka yer yok muydu dedirtir.Hayır elle kaşıyamıyorsunda özürlü gibi halıya, koltuğa sürtüyoruz.Evet,şuanlık derdim bu.
hilti sahibidir.
orospu çocuğudur. babasıda vurduruyordur. evet.
azimli sivrisinektir. derinin en kalın noktalarından birini delmeyi başarmış baksana. şapka çıkartmak gerekir.
itlik yapan sivrisinektir. Tez kellesi vurula.
usualsuspect'in evcil sineğidir.