1. 1.
  ekim 2016'dan beri türkiye'de hapiste olan abd'li misyoner. erdoğan abd'ye fethullah gülen'in iadesine karşı serbest bırakacağını söylüyor. acaba abd ne yapacak?
  1 ... bilgimedya50
 2. 2.
  abd başkan yardımcısı mike Pence'in tarikatı olan evenjelik tarikatına bağlı rahip.

  bugün trump "o harika bir hıristiyan rahiptir, casus değildir, kurtarmak için her şeyi yapıyoruz, türklerle görüşüyoruz" demiş.

  pensilvanya'daki maymunu vermek için neler yapıyorsun peki sarı oğlan?
  1 ... daikokuten
 3. 3.
  Papazı bulmanıza yol açacak cenabet rahip.
  2 ... thelma
 4. 4.
  yakında ülkemizin bütün kahvelerinde "papaz kaçtı" oyununun moda olacağının habercisidir.
  2 ... monk of monkmountain
 5. 5.
  idam istiyoruz.
  -1 ... laz ziya
 6. 6.
  sonuçta feto amerika'da sığınma hakkını kullanıyor. kendi kalıyor yani, zorla tutulmuyor. amerikanın türkiyeden istediği papazı biz bırakmıyoruz. Ama son günlerde kademe kademe serbest bırakıyoruz.
  ... tenete
 7. 7.
  Mevcut delillerle bırak ev hapsini hakkında devam eden mahkeme çoktaan bilmem kaç kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına hükmetmeliydi fakat bizim mahkemelerimizin gücü ancak silah altına alınmış erlerle ve 19-20 yaşındaki harp okulu öğrencilerine yeter..
  ... golazo
 8. 8.
  hükümlü değil, tutukludur. moda oldu artık allahın belası ülkede. Yakala, aylar yıllar boyunca şüpheli sıfatıyla göz altında tut, ama hakkında hüküm de verme.

  Ulan bir insan ya suçludur, ya da değildir. Türkler cinayeti gibi, madımak katliamı gibi 30 yıl boyunca davaları bekletip zaman aşımına uğramasını mı bekliyorsunuz?

  Bakın tekrar ediyorum Andrew Brunson denen hıyar an itibariyle suçsuz. Bu realiteye rağmen kalkıp neden ev hapsi veriliyor, anlamış değilim.

  "ver papazı, al papazı." diyen çomarlar var bir de. Bu stratejik dehalığın adı uluslararası arenada "rehine politikası" dır. Usa şimdi kalkıp bu başlıkla bm'de oturum açsa bir tanecik ülke arkanızda durmaz. Buna rusya, katar ve bilimum afrika ülkeleri de dahil.
  5 -2 ... adim samuel 25 yasim
 9. 9.
  Kuzu kuzu salacaklar. Yakında. Takas mı? Kimle? Fetöyle mi? Boşversene. Bu iş one minute benzemez.
  3 -1 ... gazeloglu
 10. 10.
  Yürürken testisleri asfaltta sürünen bir abimizdir kolay değil 4-5 terör örgütü üyeliği ve yöneticiliğinden 35 yılla yargılanıpta ev hapsiyle keyif çatmak. Milletvekilleri bile f tipi hücrelerde çürüyor.
  3 ... ebu zindik