bugün

(bkz: allah allah) *
(bkz: sen akıl fikir ver)
allah diyen aslanın ormanındandır.
(bkz: töbe bismillah)
(bkz: olum korkutmayın lan korkarım ben böyle şeylerden)
(bkz: imamdır o imam)
(bkz: allah diyen kartal)
(bkz: kargalar sürüyle kartallar yalnız zikir çeker)
öncesinde de "çile bülbüüüülüm" demişse kaçmak gerekir.
"absolut vanilya var, enerji de aldım, ne dersin?" sorusuna cevap veren kargadır.
(bkz: buda diyen balina)
(bkz: allah yok diyen zurafa)
(bkz: allah akil fikir versin diyen kertenkele)
(bkz: abi size farz değil)
(bkz: allah allah allah bu nasıl sevmek)
(bkz: yok artık lebran!!!)
bu kargayı tanıdım yılların kargası canberk bu
her sabah başka pencereye konar ablıaa ablıaa bi sigara versene diye seslenir otlakçı pezevenk..

(bkz: bakış açısı)
(bkz: allah diye inleyen karga)
zamanında araştırılmış.
karısı türbanlı, namazında niyazinda olan kargadır. yakında hac vazifesini de yerine getirecektir.
(bkz: BiR GÜN MEŞHUR OLACAĞINI ANLAMALIYDIK)
bozulmus dunyayi imana ve islama cagiran kargadir efendim. Tez zamanda uzumun "u" sunu ve omerin "o" sunu cikarmayi ogrenip "turbana ozgurluk" diye bagiracak kargadir. Bunlar birer alamettir, insani dine diyanete yaklasmaya davet eder. Islamin hayatimizin her alaninda yol gosterici olmasi gerekirken; mahkemede, hastanede postanede her yerden laikci zihniyetin turlu marifetleriyle cikarildigi gibi; ormanlarda, sehir copluklerinde ve petshoplarda da devre disi birakilmaktadir. Laikci baskisi yetmistir artik, kargalar bile imana gelmisken bu din dusmanlarinin ettikleri sabirlari tasirmistir. Tez zamanda kanlisindan ya da kansizindan, uyarina artik nasili gelecekse, amerika destekli bir kalkisma gerceklestirilip islam tekrar ulkemizde hakim kilinmali, laikciler seriat mahkemelerinde yargilanmalidir. *
şüphesiz ki o kargayı anlayamayanlar ziyandadır.
artık kuru beyinler öyle kablolasmıs ki ossursam ossuruk sesinden bile 'aa allah' dedi diye cagrısım yapacak.
(bkz: allah mı söyletiyor ne)
(bkz: inlemek)*
(bkz: kedidir kedi)
Algıyı forma sokmak olsa gerek.
inanç tazelemek, inancını saglamlaştırıp içini rahatlatmak isteyenlerin yeni masal evi.
yazık.
bahsedilen videonun altındaki bir yorum 2008 senesinin en götten sallama ve bilimsellikten uzak yorumu olarak kayıtlara geçmiştir. sadece korkunç imla hatalarını düzelterek aynen yazıyorum, saçmalıkları da sayacağım.

malatyali73 (4 months ago)

"lan salaklar karga dünyanin en zeki hayvanıdır*, şisenin icindeki solucanı çıkarmak için ipin ucuna tel bağlayıp şişenin içine sallandırıyor ve yavasça yukarı cekiyor*. bu kuşlar 400 -500 sene yasayabiliyor**. duyduğu her şeyi sony ses kayıt cihazı gibi kaydediyor**, sürekli takıldığı bir yerde birisi hep allah diyordur o da kapmıştır*"
güncel Önemli Başlıklar