bugün

bir ihtiyaçtır.
bir ihtiyaç olan eylem.

yapamayan erkek taraflarına ılık veya pısırık lakabı takılır.
sakin kafayla bakıldığında insanlığa sığmayan bir eylem olup, ama her nedense hepte insanların yaptığı eylem. hayvanlarda aldatma içgdüsünün olup olmadığını sorgulamasan da ve her eylemin insanlar için, canlılar için olduğu düşünülse de, bir insan neden aldatır ki akıl almıyor. anormal bir durum demiyorum ama, aldatmayınca, yani yok ben öyle şeyler yapamam, diyemem deyince insan ne kaybediyor ki. ona bakmak lazım. bazen de anlıyorum. şöyle ki mesela ilişkilerde, taraflardan biri ayrılalım deyince, öbürü neden diyor. ikinci soru da, biri mi var sorusu gelince, evet var deyip, aldattığını itiraf ediyor mesela. sonrası mahkemeler vs vs derken sonu ayrılık. ve itiraf falan ama bu da bir aldatma diye adediliyor haliyle. bu bahsettiğim itiraf ile ayrılmak bile kötüyken, insanlar nasıl aldata aldata yürütebiliyor şaşıyorum.
Aldatmak çok saçma değil mi? Sevmiyorsan mutlu değilsen ayrılmalısın en azından daha az yaralarsın. Malesef memlekette çok fazla böyle durumlar var. Böyle insanlar tiksindiricidir.
Aldatacaksan niye evleniyorsun orul orul onun bunun çocuğu dememize neden olan eylem.
Hiç geriye dönüp yaptığın şeyleri değiştirmek istedin mi Yaptığın tercihleri. Hata olan tercihleri. Ben çok istedim. (The Carrie Diaries)

görsel
sonuçta insan aldatmaya meyillidir biraz düşününce anlıyorsunuz.
görsel

Ozune inersek ru spi Farsça guzel bayan anlamina gelmektedir. Emme ruhunda ru spi’lik olanın cinsiyeti yoktur.
Aldatan bir de haklı ol aya çalışıyor ya en çok da ona yanarım. Aldatılmak değil de aldanmak koyuyor insana.
Madem aldatacaksın evlenmeyeceksin madem evlendin saygı göstereceksin onu ben seçmedim sen seçtin sonuçta şerefsizliğe gerek yok...
aldatan kişi için pahalıya patlayabilir.

http://www.hurriyet.com.t...m_campaign=gundem_xmlfeed
https://onedio.com/haber/...lan-66-lik-sen-dul-836637
https://www.haberturk.com...ren-esini-aldatti-2166664
kızların erkeklerden daha çok yaptığı şey. yalansa yalan deyin kızlar.
acizlik.
çok saçma amına koyim ya. madem sıkıldın sevgilinden ayrıl. ne bu hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin ayakları.
Yapan kişinin acizliğini ortaya çıkarır diğer tarafa geçmiş olsun.
Stajer yaşam koçuma aldatıldığımı anlattım. Karşımdaki insanın net olmasını kesin bilgiler vermesini istediğimi söyledim. "Kimsin lan sen." diye çıkıştı. Herkes kendi hayatından sorumlu kimsin ki sen! ne güzel abi ben de hayatıma giren birisinden sıkılırsam onu aldatayım. hesap vermek zorunda da değilim. oh mis. karaktersizliğimle gider başka bir yerde yeni bir hayat kurarım. mükemmel çözüm.
Aldatmak doğal, sadakat erdemdir.
gerçekten aldatmak o kadar çok saçmaki abi madem sıkıldın madem başka biriyle olmak istiyosun ozman üzerim diye ayrılmamazlık yapmayın yani aldatılınca daha fazla üzülecek çünkü ne kadar saklayabilirsiniz ki illa bir gün çıkacak karşınıza bence aldatmaktansa ayrılın gerçekten kimsenin zamanını boşa kullanmak kimsenin haddi değil oyüzden kendinize gelin bi artık lütfen.
Tüm insanların en azından düşündüğü bir heyecani yaklaşım. Birçok kişi aldatır gerçekten. Yapmayanlar da mutlaka düşünüp bunu mastürbasyon yaparlar.
insanın içini bir tuhaf eder ve midesi bulanır aldatılan kişinin. Çoğu eş başka biriyle intikam alır ama daha sarpa sarar işler. iyisi mi çivi çiviyi söker demesinler ve ayrılsınlar.
Aldatilmak daha aci, hem de birden fazla kez.
karektersizliğe modern ad verilmiş eylem.
Dünyanın en aptalca işidir. Yaparken anlamazsın çok güzel gelir herşey gözün karadır onun için herşeyi yapabilirsin. Gerçekler vardır birde yakalanınca anlarsın ne aptalca bişeymiş dersin pişmanlık seni yer bitirir.
Allah belasını versin diye hergün dua edersin.Alçakca bişeydir.
Hayasız bir iştir.
yüce dinimiz bunun önüne geçebilmek adına müslüman bir erkeye 4 hanımı helal kılmıştır..

yalnız bir şartla!..

hiçbirini diğerinden ayırmayıp birisinin hakkını yemeyecek..

yoksa harama düşer..