bugün

entry'ler (421)

bu kadar pahalı olmamalı dediğiniz neler var

neredeyse her şey.

18 9

Görüntünün eninin boyunun iki katı olduğu format. Naçizane görüşümce güzeldir çok klas bir hava katar.

Ayrıca neden 18:9 amk diye sordurur. Sadeleştirince 2:1 oluyor? (bkz: o zaman 4 3 formatına da 12 9 diyek)

ip man 2

Hayatımda gördüğüm en dandik türkçe dublaja sahip film. Yip ustanın dublajını yapan adamın kafasına silah dayamış olabilirler. Adam sürekli duraksıyo.

uncle grandpa

Dün akşam bir bölümünü izlemiş bulundum. O neydi öyle arkadaş. Benim bile psikolojim bozuldu. Çoluk Çocuk bunu izlerse ne olur bilemiyorum.

self servis

Meali: babanın uşağı yok burda, kalkta al!

kimsenin sikinde olmamak

Bazı durumlarda tadından yenmez.

entry sonuna evet yazanların ibne olması

Tesadüf olamaz.

bir erkeğin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

Bir amcık uğruna arkadaş satmaları. Aman aman uzak durun bu tiplerden.

sadece türkiye de olan şeyler

Trafik kurallarına uyunuz.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Twitterda hatunun teki yazmış: "erkek olup çirkin olmayı nasıl başarıyorsunuz ya? Suratın yarısı sakal yarısı güneş gözlüğü zaten."

Twitter kullansaydım ona vereceğim cevap içimde kaldı amk: sizin Suratın tamamı fondöten onu nasıl yapacaz?..

ezgi isimli kızların ortak özellikleri

isimlerinin ezgi olması ve kız olmaları.

avrupa yakası gaffur

Çocukken bu filmi izler bu karakteri de çok severdim. Çok komiğime gider çok da sempatik gelirdi. Tabi o zamanlar hiçbir şeyin farkında değilmişiz.

a2 tvde eski bölümlere denk geldim bi izleyim dedim ve fark ettim ki bu karakter süzme orospu çocuğunun tekiymiş. Evli bir kadına sarkmak nasıl bir şerrefsizliktir lan! ne desem bilmiyorum amk çok sinirlendim...

prezervatif hap ve spirale rağmen doğan bebek

Aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Nitekim bunu kanıtlamıştır.

yazar nicklerinden oy verdiği partiyi tahmin etmek

verem eder geceler: iyi parti.

mestan ne demek

görsel

iki lafın belini kırmışlığımız vardır. Sohbeti çekilir bir yazar.

türk mizahı geçmişindeki utanç verici şeyler

Baho denen ilginç karakter.
Recep ibedik ve muadilleri.
Kesinlikle şefkat yerimdar.

oruç tutmayan kemalist

Kimsenin orucu kimseyi ilgilendirmez. Herkes yoluna baksın.

kaç yaşında olduğunu söylemeden anlatmak

görsel

Demek 21 yaşındasın gezgincik.

kaç yaşında olduğunu söylemeden anlatmak

Eğitim sistemiyle ilgili bütün b*kluklara denk gelen cenabet neslin bir üyesiyim. Ayrıca Üniversite öğrencisiyim.

çağatay ulusoy

Sırf yakışıklı olduğu için savunan yeşil gözlü hatun rahatsız olmuş. Merak ediyorum o ceza hakkı bulut'a verilse ne diyecektiniz.