bugün

entry'ler (39)

akpli kadın ahlaksızlığı

Son moda tesettürle dolaşan kadınlar çok çekici ve güzeller. Açık kadınlardan daha seksi geliyor açıkçası.

uzun evliliğin sırrı

Nafaka, mahkeme koridorları, avukat vs.

2023te osmanlı devleti geri gelebilir mi

osmanlı değil de, sevr gelebilir.

uludağ sözlük çaylak onay sırası

Ekşi olsa beklersin en az 2 yıl. Ulu’da, yukarıda bi yazarın da belirttiği gibi “ yoldan geçeni” yazar yapıyorlar.

özel mesaj almak isteyen özel yazarlar

Yazın ben de, ya da yazın bana da.

uludağ sözlük dertleşecek insan veritabanı

Yazın, dinleyip yazarım. Tercihen kadınların yazması beklenendir.

en mutlu olduğunuz zamanlarınız

Olmayandır. Gereklilik denilen mevhum mutluluğu uçuruveren bi şeydir..

zerrin tekindor

Yüzü anlamlarla yüklü kadın, sevilir...

de ayrı olacaktı orospu çocuğu

...eyvallah sevenler kavuşsun da, “de,da” yı ayırmazsan o ilişki ensest okur ki.

beni seven başlığıma yazsın

Yazdım işte.

lisede geçirilen 4 sene

Lise için 3 yıl yeterliydi bence. 4 yıla çıkarılarak üniversiteye geçişi, oradan da üniversite bitirip işsiz kalan istatistiği 1 yıl ötelenmiş oldu. Başka ne gibi bi’ fayda oldu acaba? Liseyi 4 yıl okuyanlar anlatsın bakalım.

sözlük yazarlarının itirafları

yaşamayı sevmiyorum, aynı istemediği yere atanan bir görevli gibi, yapmak istemediği, zorlanarak yapan gibi mesela. Hevessiz, motive olmadan boş.

bu ülke bitmiş

+1’ le katıldığım önerme.

mustafa kemal atatürk

Herkesin sevip sayması gereken gerçek komutan, lider, deha ve daha fazlasıdır. Eleştirenler bi’ zahmet, bi kaç meydan savaşı kazanmayı bırak katılıp, 3000’den fazla kitap okuyup, bir iki tane de yazarsa iyi olur.

malatyalıların ortak özelliği

“Bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır” savını cebe koyarak diyorum ki; Malatyalılar kofiktir.

Not: Elazığlı değilim, tanıdığım Malatyalılarla yaşadığım mevzular sonucu varılan kanıdır.

hülagu han vs mustafa kemal atatürk

Hulaguhan Cengizhan’ ın torunudur. Kraldır, Türklerin araplaşmasına karşıdır. Bileği, kılıcı ve yüreğini buna vakfetmiş efsanedir.

yazarların en sevdiği sure

aslı varken sure(t)’ e kim bakar(a).

dine önem vermeyen insan

(bkz: karl marx) din bir afyondur

şehit haberi vermek

kendim şehit olsaydım dersin, geçtiğin yollar, mekanlar fludur, hepsi senin içinden geçer. o an, çakılmıştır yüreğine. mahalleye girince sancı iyice artar. kapılarda, camlarda insanlar görürsün, hiç beklenmeyensinizdir aslında, bilirsin.
ana, baba, bacı, gardaş ev sakinleri sezmiştir, mahalleye giren ambulans, askeri araç, eskort vs. mahalle sakinleri koşar. senin bi’şey demene gerek yoktur artık. ağıt kopar, yeryüzü kararır, gökyüzü yıldız dolar. yüreğin kopar yerinden... veremezsin o haberi.

az bilinen efsane şarkılar

https://youtu.be/3j80fkMJpiA