bugün

" insan seviyorsa iki şeyi asla yapmaz. aldatmaz ve ağlatmaz. çünkü aldatmak insan onuruna; ağlatmak ise insan yüreğine yapılmış en çirkin saldırıdır. "
erich fromm
büyük günahtır. ticarette de aşkta da siyasette de diğer insan ilişkilerinde de aldatmak kötüdür. selam ve aldatmamak ile.
ben yapmam aga, yapamam da. benimkinin sadakatla ilgisi yok. benim ağzımda bakla ıslanmaz. biriyle birlikte olsam gider ilk önce hanıma söylerim böyle böyle oldu diye. sonra sikişlerden sikiş beğen.
Geri dönüşü olmayan eylem. Allah bu tür yanlışlara düşmekten cümlemizi muhafaza etsin.
ihanet etmek. Yarı yolda bırakmak. Sırttan bıçaklamak. Nasıl bu kadar kolay yapabiliyorsunuz?
assssla yapmayacağım dediğim bir olay, olaydı. hayatımda ilk defa birini sevdim, ona aşık oldum, evlensem onunla evlenirim dediğim birini 2 hafta önce aldattım. aldattıktan sonra ayrıldım ama bu bir şeyi değişmiyor tabi ki kimse saldırmadan ben söyleyeyim. bence aldatmanın en başlıca sebeplerinden birisi ilişkide heyecanın bitmesidir. heyecan bitince o ilişkide problemler daha da gözüne batmaya başlıyor insanın. bir buçuk senelik ilişkimi beş senelik ilişkisi olan biriyle aldatarak bitirdim resmen. yani aldatmak değildi bitmesine sebep olan aslında, o hale gelene kadar kafamda bitmişti ki aldatmıştım. savunulacak bir yanı yok tabi. çok da üzgünüm çünkü ne yazık ki pişman değilim. özür dilerim sevgilim ama şu hale gelmemizin tek sebebi benim aldatışım değil senin yetersizliğindi.
Her gün kendimi aldatıyorum, daha iyisi olacak tüm bunlar bir gün bitecek. Huzurlu ve mutlu, dingin bir hayatın olacak.
Tüm bunları söylerken sanırım içten içe asla öyle olmayacağını biliyorum. Ama yine de kendimi kandırıyorum. Buna sanırım ihtiyacım var. Çünkü artık her şey çok fazla dayanılmaz bir halde
Burda bıcık bıcık konuşanlara bakmayın.
Aldatını aldatın gitsin.
Hak edene yapın... içine siniyorsa yap yapıştır.
Tavsiye niteliğidir.
Kendine Verilen değeri hiç etmek.

Zalimlerin yapacağı bir eylemdir aynı zamanda.

Ben mi, hiç zalim olmadım.
(bkz: harbiyeli aldanmaz)
Günümüzün klasikleşmiş temalı bir atv dizisi.
küçük bilgilendirme:
aldatmak karaktersizliktir evet ama partneriniz sizi mutlu etmek için her şeyi yapıyor ve bunu bilmenize rağmen aldatıp sonrasında ise ''sen benim için her şeyi yaptın ama heyecanı öldürdün'' diyorsanız bu ldatmak değil orospu çocukluğudur.
küçük bilgilendirme bitti.
Kandırmak, saklamak
Aldatmak yalnızca bedenle ve karşıdaki kişiye karşı yapılan bir hata değildir. Bir insan susarak da aldatabilir. Bir insan kendisini de aldatabilir.
Ara sıra yaptığım eylem. Çok büyütmeyin.
Başlıktaki duyar entrylerini okuyunca ister istemez duygusal top moduna geçiş yapıyorsun.
ben sadık kocayım kardeşim.
siz istediğinizi yapabilirsiniz.
kahpeliktir. şakasını dahi komik bulmuyorum.
kahpeliktir. şakasını dahi komik bulmuyorum.
Aldatılmak kendiniz için bir yıkımdır, aldatanın ise en büyük macerasıdır.
görsel
Saf olmayın yoksa harcarlar sizi.
Bazen aldatılan iter aldatanı bunu yapmaya.
tarifi ve telafisi mümkün olmayan şeydir, çok sevdiyseniz hele daha da acı vericidir. Affetmek sizi bitirir, hele affettikten sonra bir daha aldatılmak ölümden beterdir.
dayımın da zamanında yapmış olduğu eylem. başka bir kadınla aldatmış sonra eşinden boşanmış.