bugün

Boynuzlamak.Kandirilmak anlamlarına gelir.Sevdigim adam tarafindan defalarca aldatilmiş ve onu hic affetmemis biri olarak (affetseydim simdi onunla evli olurdum.pardon simdiye coktan bosanmistik:)bunun acısıni en iyi ben bilirim.Aldatanı affetmek; yeniden yapabilirsin, buyur tekrar yap , aptalim ben yine boynuzla beni demekle eşdegerdir.Emin olun bir kere aldatan sizi tekrar aldatacaktir.15 dakika lik bir zevk icin sevdiginden vazgecen her mahluk(kadin erkek farketmez) affettiginizde bunu tekrar yapacaktir.Affetmeyin.19 yaşımda aşkımdan ölurken affetmemişim, şimdi aldatılirsam ;bende aldatırım.Benim canımı yakanın canı daha çok yansın..
görsel
illa başkasıyla sevişmek midir ? bence aldatılan düşünsün abi dönsün kendine baksın , aslında aldatan değil, aldatılandır aldatan.
(img:#1037022)
iliskiye heyecan katar.
Aldatmak da aldatilmak da insanlara olan ilişkilere olan güveni bitirir.
Bi daha kimseyle doğru düzgün bi sey yasayamazsiniz.
aldanmaktır. Sonunda ikisinden de olunur.
Aldatmak, zayıf insanların zayıflıklarından, iğrenç zayıflıklarından biri. Aldatıldığına değil de aldanacak kadar düşük olduğuna yanmalı insan. Zayıflarla onlar tarafından aldatılabilecek kadar yakın olduğuna yanmalı.
Sebebi ilgi eksiliğidir, falandır filandır; hangi bahane olursa olsun aldatılan bilmelidir se-vil-mi-yor.

Aldatan aslında kendini aldatmıştır. Çünkü verdiği söze: yazılı evlilik sözleşmesine , yazısız sevgililik sözleşmesine riayet etmemiş, ihanet etmiştir.
artık birinin tanımını yapmasını gereken hede.

(bkz: tek gecelik ilişki aldatmak değildir)
(bkz: öpüşmenin aldatmaktan sayılması)

ulan o değil bu değil, ne o zaman bu aldatma saymanın şartı?
aldatmak bir insanın sevdiği insanı 3. taraflarla cinsel ilişki kurmasıdır.
Gerçek sevgi, kimsenin ahı üstünde kalmadığı zaman yaşanır. O ilişkiniz gerçek sevgi değilse bile, gerçek sevgiyi yaşamanıza en büyük engellerden birisi olacaktır.
(bkz: ah nasıl alınır)
ahmet altan'ın bolca betimleme ve karışık ruh hali barındıran romanıdır ayrıca.
Şakası bile ilişkiye ölümcül yaralar açıyor. Kapanmamak üzere.
Yapmayın olm şunu.
orospu çocuğu zanaatıdır...
karakter eksikliği göstergesi olan eylemdir.
klasik cümleler ile açıklanamayacak muhabbet.
en büyük karaktersizlik, kişiliksizliktir.
tarih kadar eskidir. sebepleri, sonuçları herdaim tartışılsa da uğrayan kişiyi yıkıma uğrattığı aşikardır. internet üzerinden yapılan ilişkileri, evlilikleri yıkan aldatmalarsa bugünün en popüler mevzusudur. kısacası derin mevzudur.
Sadakat yükümlülüğüne aykırı davranmaktır. Aldatmak ile kişi kendi saygınlığını yitirir aslında. Aldattığı kişinin onuruna gelen bir zarar söz konusu değildir.
Aldatan kişiler tarafından heyecan verdiği söylenen olay.

Ama ahlaki değil.
Karakter ek paketinizi yüklemediğinizi gösterir.
Karaktere bağlamak büyük yanılgıdır. ikili ilişkilerde karşı tarafın durumuyla da alakalıdır.
Herkesin istediği ama söylemekten çekindiği olay.

başka erkek altında inlemek her kadının hayali.
güncel Önemli Başlıklar