bugün

sözlüğe renk katacağının sinyallerini veren yeni yazar.*
yorumsuz..

(bkz: fethullah gulen marka condom/#3628646)
puanlama yapan evlat. jüri üyesi heralde.
(bkz: gökyüzünün camdan yapıldığını zannedip taş atmak) başlığı ile hayranlığımı kazanan yazardır.
o ne yaratıcılık ne güzel bir ifade tarzıdır.
tahsilinin uluslararası ilişkiler olması ve mesleğini "ulvî" bir kurumda yapıyor veya yapacak olması muhtemel yazar.* * *
her zaman gülümseyebilen, hayat dolu bir yazar.
gecenin bu saatinde paylaştığı şarkı ve türküyle yüreğimi dağlayan yazar. *
(bkz: sorma/#7916594)
(bkz: uyan sunam uyan/#7916785)
aydınlanmış yazardır.
nickimi birdamlamahmut şeklinde okuyabilen süper yazar. *
ve dün eğlene eğlene maç muhabbeti yaptığım, müstakbel eski meslektaşım. sevdim sohbetini.
lakin bugün bir gireyim dedim hakkındaki bilgi sayfasına, kimmiş bu sohbet ettiğim diye... aa, çaylak diyor.
nerelere gittin sohbetimizi bırakıp, hadi onu geçtim niye gittin acep? hadi diyelim sen gitmedin, seni niye gönderdiler? merak işte. evet.
"küçükken her akşam tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma şeklinin bu olmadığını anladım ertesi sabah gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim!" diyen şahsiyet
güldüğüm entrylerin altında nickini göre göre aşina olduğum eylenceli yazar...
Matematik bilgisiyle beni aydınlatan yazardır. Kendilerine saygılarımız sonsuzdur. *
nick altıma entry giren ilk yazardır. çok ısındım kendisine.*
yazdığı bazı entrylerde güldürme yetisine sahip bir yazar olduğunu insanın gözüne sokan zat ı muhterem.
kpss'de yanlış oturumları seçtiğini bugün anlamış yazar. hem de biraz önce anladım. 3 oturuma giricektim amma velakin pazar öğleden sonra oturumu yerine cumartesi öğleden sonra oturumunu (eğitim bilimleri) seçmişim. böyle bir ahmaklığı nasıl yaptım hala anlamış değilim. genel kültür genel yetenek ve ingilizce kolaydı, evde biraz baktım, attım hafızaya, karşıma çıktı yaptm. 10 numara... fakat bi boka yaramayacak pazar öğleden sonra oturumuna giremeyeceğim için. gülsem mi ağlasam mı bilemedim salaklığıma.
(bkz: bu sefer güldürmedin kpss)
(bkz: ağlıyorum lan sözlük)

not: ösym ile görüştüm. tabiki benim hatam olduğunu, şemşiyenin açılamayacağını söylediler. eğitim bilimleriyle alakam olmamasına rağmen yaptığım başvuruyu nasıl kabul edersiniz diye sorduğumda ise bizi ilgilendirmez sizin hatanız dedi. e o zaman ben tıp mezunu olmadığım halde Tus'a da girebilirim? diye sorduğumda tabi ki beyfendi dedi kız.
(bkz: ağlıyorum lan sözlük teselli et)
eğlenceli, komik, iyi kalpli insan *

(bkz: aslansın kaplansın sen yaparsın) * *

edit: ne oldu canım kıskandın galiba hey yarabbim...
çatışma dostu yazar.

(bkz: az çatışmaya girmedik)
"terk-i diyar eylesem olmaz, kalsam her şey sabrımı zorlar, ne yapacağımı bilemedim... hadi diyelim her şeyden caysam varlık benden caymaz haspam, ne yapmalıyım bilemedim" yazarıdır.
(#8887052)
ufaktan döşemiş yazar.
Gereksiz yazar.
(bkz: be hey dürzü şiiri ile mahkemelik olmak/#9072043)

allah cezanı vermesin' dediğim yazar. *
düşüncelerimi bir kaç eksi oy ve nick altı pislemesiyle değiştiremeyecek yazardır.
(bkz: volkan2386/#9112625)

firavun aramam için beni anıtkabir'e yollamış sözlük şeysi.

o kadar uzaklara gitmeye ne hâcet yavrucuk. sayfama pislemiş bir tanesi işte.
son derece cesur, sözünü esirgemeyen yazarlardan. eksik olmasın efendim.
inci sözlükten fırlamış olabileceğini düşündüğüm yazardır.