çocukca inci sataşmalarıyla nick6mı mahveden gereksiz,iq seviyesi yerlerde olan yazar.
--spoiler--
ben küçükken annem bana 1 dolar verirdi ve köşedeki markete gönderirdi. ben o parayla 5 torba patates, 2 ekmek, 3 kutu süt, bir kalıp peynir, kutu çay ve 6 tane yumurta alırdım. şimdi bu mümkün değil. her yerde sıçtığımın güvenlik kamerları var.

--spoiler--
sözünü esirgemeyen mert bir kardeşimizdir.bir de zeki müren dinlemese.
fethullah gülene ait (bkz: #10301759) swf'si ile yarmış sözlük yazarı. gülerek takip ediyoruz.
(#10301936)

(bkz: emeğe saygı beyler)
nostradamus'a takmış yazar.
fena halde recepivediksever olduğunu düşündüren yazar.
atatürk'e saydırır, akp'ye destek vermeyene söver, biz camileri götümüze benzetince ağlar, zırlar, ergen der. moderasyon da benim entryimi siler, bu adamın milletin anasına sövdüğü (#10166942) entrysini okuyup okuyup duygulanır. ben demiyorum ki bu şuursuzun yazdıkları silinsin. hatta yazmaya teşvik edilsin, okuyup okuyup taşak geçelim. ama bizimkileri de silmesin o moderasyon. biz de rahatça sövebilelim.
(bkz: sakin ol liseli)
birşeyleri (al)mış ama (kap)amamış dediğim yazardır. (On)dan dolayı da Troldür zaten...

Kendisine atatürk diye üç kere ardarda bağırırsanız kalp krizi geçirebilir...
liseli kemalistlerin espri anlayışlarına ve zekalarına hayran kalmış yazar. vay amk başlık başınıza kalmayagörsün. hemen liseliler toplanmış anan zaaa xd diye espriler yapmaya çalışmışlar. başlığın yanındaki info yazısına tıklayıp başlığı açan yazarın nickine bakmayı bilmekten aciz la bu liseliler. vay amk.
(#10077149)
adam offline. o kalemle nasıl uyudu hala anlamadım doğrusu.
neden akp'Li olduğunu anladığım yazar.
kendisinden hala haber alınamadı yazarı.
geçmiş olsun dileklerimi sunduğum yazar:
görsel
sözlükteki yobazları nickaltı sayesinde belirleyebileceğiniz 5. nesil. çalışıyor bu gece çımbızla wikiden ayıklama yapıyor.

yolsuzluklara, rantlara, sübyanciliğe, eroin kaçakçılığına vs. sıra gelmez sanırım. neyse.
nickaltımı şenlendirmiş yazardır.*
bana ergen ateist sıfatını layık görerek mutlu etmiş vizyonsuz yazar. hani birine gidip "senin baban ibne" diyip kutsalına hakaret ettiniz mi, o da senin kutsalına dokundurur. hatta baban yoksa, seni daha çok rencide edecek annene yönelir. hani bir edip, bin bulabilirsin. bu ihtimali göze alacaksın bir iş yaparken. "ben senin atana sövdüm, sen benim tanrıma sövmüşsün" diyemezsin. kutsalın neyse ona dokundurur, kutsalını kurcaladığın. gelin görünki bu vizyonsuz kardeşimiz kendi saçmalıklarına saygı duyulmasını, hoş yorumlar yapılmasını umuyor. kendi görüşü dışında olanlara ergen sıfatını layık görüyor. e insanlar sürekli kendisine ergenmiş gibi davranıyor. zira ergene derdinizi anlatmak istiyorsanız, ergen gibi davranmanız gerekir. o yüzden bu vizyonsuz kardeşimiz herkesi ergen sanıyor.
(bkz: tedavisi avrupada)
imamı öğretmenden üstün tutan yazar.
mcfeto ile guiza'nın emmoğludur.
atatürk'ün devrimlerini ve cumhuriyetini içine sindiremeyen yazarcık.

kaale alınmaması gerekir çünkü;

http://sipsaktv.com/video...%9Fu-askere-yollas%C4%B1n
cumhuriyet inkilap ve ataturk dusmani.
(bkz: eğer bana inanıyorsan bu mesajı 10 kişiye gönder)
recep tayyip erdoğan hayranıdır kendisi.
(bkz: şizofren/#9509660)

sağlığının kıymetini bilip şükredeceğine, cins arzulara istek salan yazar.
küfürbaz yazar.