entry'ler (176)

spleendepsykhe

ne yaparsa yapsın ana-bacı sövülmeyi asla haketmeyecek olan yazardır efendim. terbiyenize sokayım afedersiniz.

eski bir dostumdur aynı zamanda, yanlış anlaşılmıştır.

sözlük eko

3-4 gün önce gerçekleşmiş yazar akınıyla, yenilenmiş ve çok daha iyi gözüken sözlüktür efendim.

sözlük eko

kötü sözlük denilen portal'dan kurtulan yazarların, yatay geçiş yaptığı sözlük.

eksi 1300 için karma sıfatı önerileri

(bkz: psikolojik deli)

kötü sözlük

dün itibariyle moderasyonda olan edie britt diye bir kıl kuyruğun yediği boklar yüzünden yönetim kadrosundan bazı yazarlar da dahil, 30 yazarını uçurmuş, benim de yazıyor (?!) olduğum sikimsonik, faşizan sözlük.

silinen başlık 11233341

gerçek bir demokrattır okuduğum kadarıyla kendisi.

yanlızığı en güzel açıklayan sayı

(bkz: osbir)

işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ

http://img269.imageshack.us/img269/7345/gnya.jpg

ismail yk sözlüğe gelse olabilecekler

aslında geldi.

(bkz: maldanadam)

nexus latre

çok sevdiği sözlüğüne geri gelmiş olan yazar.
(bkz: ben)

ye malizm

atatürk kimdir desen sus pus olacak mal kemalistlerimizin, atatürk'ün adıyla ideolojilerini kirletmemeleri için yapmaları gereken isim değişikliğidir. ye malizm.

sözlük yazarlarından şiirler

içimdir, içimdir yanan,
o yüzden hep derim ki; 'anan !'
ha bir de zaaa xd !
kırda koşan çocuklar,
böcek çiçek.
al sana minimal şiir !

mustafa kemal atatürk

(bkz: kemalist alarmı)

bonan zaa xd

anan zaa'ya rakip olması muhtemel söz öbeği.

(bkz: bonanza)

komünist hatunların vermeye meyilli olması

kesinlikle doğru önermedir.

iş yerindeyim. evden çıktım ve garajıma doğru yavaşça ilerliyorum. bir yandan da eve gidince ne içeceğimi düşünüyorum. derken sol bir grubun eylemine rastladım. ''kahrolsun emperyalizm'', ''faşizme geçit yok'' gibi klasik solcu zırvalarını bağırıyorlardı. bir liberal olarak biraz izleyeyim ve güleyim dedim. bunlar bir süreliğine yürüyüş yaptılar, peşlerinden gittim.

velhasıl kelam, bu solcular bir süreliğine yürüdüler. bizim kentin meydanında bir basın açıklaması yaptılar ve dağıldılar. hepsi farklı yönlere dağıldı fakat ben içlerinde hoş bir dişi görmüştüm, direkt peşine takıldım. üstünde her solcu'ya kızılay tarafından dağıtıldığını düşündüğüm yeşil parkalardan vardı. bir kafeye girdi ve oturdu. hemen peşinden gittim ben de. ilkten karşısında oturdum, üstümde pardesüm, beyaz gömleğim ve siyah kravatım, ayrıca kumral saçlarım ve yeşil gözlerim ile dişiler için hoş göründüğümü biliyordum. kesişmeye başladık, kahve söyledim, bir müddet sonra yanıma geldi, biraz sohbet ettik, üniversite okuduğunu öğrendim. siyasi görüşün ne diye sorunca ''tkp'' dedim direkt. , şans bu ya bu da yurtsever cephe'denmiş. biraz konuştuk, kalıplaşmış sol zırvalardan bahsetti ve kalktık, garaj fazla uzak değil istersen seni evine bırakayım dedim. olur dedi. neyse jeep'ime bindik ve yola koyulduk, evine geldik. indi ve dedi ki;

+ içeriye gelmek ister misin ?

'' tabii ki'' dedim, neden gelmeyecektim ki lan, bunu bekliyordum hemen torpedo gözünden kondom aldım, iç cebime koydum. bir de ufak bir jb vardı, onu da aldım. evine gider gitmez dudaklarıma yapıştı, dakikalarca öpüştük ve ben onu yavaşça soymaya başladım '' umarım kıllı değildir '' şeklinde dua etmeye başladım.

ve bingo ! vardı.

sabaha kadar seviştik, konsolunun önüne 200 tl bıraktım ve erken saatlerde kayboldum. aç kalmasın zavallı vesselam.

pezevenkliği küfür addeden tip

mal ve ötesi isimli bir grup kurması gerekendir.

'' ne lan bu mına koyim. böyle insanlar yüzünden, mesleğimi yapamaz oldum. bir şey söylediğim an 'hassiktir lan pezevenk' denilip duruluyor. neymiş kadın ticareti suçmuş vesaire. gidin kumda oynayın lan sizi gidi pasifist-feminist bozuntuları. bu kapitalist dünyada yapabileceğim en iyi şeyi yapıyorum. kadınlarımızı pazarlıyorum ! ''

- nexus latre.

gericileri anıtkabir de şikayet eden mal kemalist

dıt dırıdııım rıtıtıııtııım !

öncelikle;
(bkz: günün anlam ve önemi)

başlık, aslında, ''sözde gericileri anıtkabir'de ziyaretçi defterinde atatürk'e şikayet eden ağlak kemalist'' olacaktı da. pek uzunmuş bu. harbiden de öyle.

bu dönemde, hala kişileri putlaştırıp onlara tapınma kaygısı içerisindeki biçare kişidir.

''ata'm sen kalkta ben yataaam !!!111bir'' şeklinde ağlarlar, hiç bir cumhuriyet mitingini kaçırmamıştırlar büyük ihtimalle. ülkeyi ele geçirmeye çalışan dış mihraklardan(?!) yakınıp dururlar. çoğu baba parası yiyor/yemektedir. kışın ugg botlarıyla sokaklarda salınır, ''i was like böeee'' edebiyatı yaparlar.

+ ühühüü atam, ülkeyi sattılar, şeriat geliyor, ühühü, yobazlar, gericiler, pis çarşaflılar, kaka türban, ühüüühüü
- (bi sus mına koyim) arkadaşım biraz sakin olurmusun.
+ ne diyosun, ülkeyi satıyolar.. ühühüheğeğehaha
- (hay senin ben) ya gereksiz yere ortalığı velveleye vermeye gerek yok be kuzum, sakin olun !
+ sen de onlardansığaaan ! şeriatçığaaa ! yobaaz ! vurun kahpeye !! be hey dürzüü, çıkan anandan bilemezdin şerefsieeaaz !!1111birbir
- (çattık ya) polis çağıracağım.
+ çağıır ! çağğır ! onlar da cemaatçi senin gibi zaten !!!11bir, dağa çıkanı da, indireni de asacağız üleen !

şeklinde yaygaralar koparırlar. her birine kızılcık sopasıyla defalarca vurulması gerekir. gerçi onla bile iflah olmaz bu aymazlar.

the end.

apartmanda mangal yakan görgü yoksunu

kaba bir insanımsıdır.

insanların yaşamı beraber paylaştığı apartmanlarda, balkona çıkıp mangal yapar. dumanını balkondaki herkese solutur, bütün katları ve apartman boşluğunu leş gibi kokutur, uzak durulması gereken insandır. büyük ihtimalle göbeklidir.

eğer siz, bu insana kızmaya kalkarsanız bir ton küfür yersiniz, hem suçlu hem güçlüdür çoğu. orası apartman be bre cahil hötöröf, git başka bir yerde yak mangalını, insanlar burada yaşamaya çalışıyor şeklinde bağırılması gerekir kendisine.

ha bir de, ıslak meşe odununuz varsa, am günü yağ ile yağlayıp, bir güzel dövünüz.

ha unutmadan;
the end.

hayatında hiç mahler dinlememiş otistik türk genci

allah kendilerini bu rezil vaziyetten kurtarsındır.

gustav mahler'i bilmeyen, tanımayan bir nesil gerçekten de berbattır, ülkenin kültür seviyesinin geriye gittiğinin göstergesidir. bunlar gitsin, metal falan dinlesin.. metal müzikle klasik müzik eserlerini katletsinler, rap müzikle ondan bundan çalıp çırpıp ismine ''sample'' desinler, ve bahse varım bu gerizekalılar hayatlarında ne mahler, ne de haydn dinlemişlerdir. yazıktır günahtır be kuzum.

the end.

nomad55

her milliyetçi gibi boş kafalı olan yazardır.