bugün

akordu bozulmus gitardır. zevk vermez, gürültü cıkartır.
yazıktır, günahtır. kulaklara işkencedir. hele bir de ehil olmayan birinin elinde bi ölüm aracına dönüşebilir.
sinir edici bir durumdur. arkadaşlarınıza birkaç parça çalacak olursunuz ama gitarın akoru olmadığından boğuk cins bir ses cıkar. sen " abi walla ben çalıyorum da akor bozuk " nidalarını atarken arkadaş kıs kıs gülme sesleri gelebilir.*
(bkz: asiti kaçmış kola)
(bkz: soğansız kuru)*
kargadan hallicedir.
Yeni başlayanların gitardan soğumasına sebebiyet olması durumu.
(bkz: bir kulağın yaşamaya kahrettiği an)
kandırıkçı bi yazar olmasının yanı sıra masum bi taşralı.

cahilim deyu geçinirken bilmediği halt yok orası ayrı.

sözlerime ben bile inanmazken adının altından yavaşça uzamam kanısına varmamın da etkisiyle giderken; beni itinayla her fırsatta ezmesine rağmen hediye ediyorum bu linki de kendisine:

http://ulu.so/uecsbc
nickimin altında şahsıma hakaret eden sözlük kullanıcısı. neye kızdığını anlamasam da 13-16 yaş aralığının zor olduğunu bilmemden dolayı şahsını anlayışla karşılıyorum.
kulağa hoş gelmez, tat alamazsın. (bkz: şekersiz çay)
beni yargısız infaza kurban etmiş nesildaş yazar. buradaki ironiyi anlamak gerek. o ve onun gibi, futbol dışında faaliyet gösteren nadir sporcularımızın başarılı olmasını diliyorum. maalesef yıllardır biraz basketbol ve halterde başarı geldi. güreşte bile dünyadaki yerimiz düşüyor. bu hayalkırıklığını dile getirmiş oldum.

--spoiler--
kendisine aferim diyorum çözmüş olayı bireysel sporlarda ülkemizi temsil eden üç beş kişi var, ki onlar da genelde kendi imkanlarıyla birşeyler başarmaya çalışıyorlar, bu ve bunun gibi ülkeye hayrı meçhul olan kişiler de köstek oluyor işte. aynı örümcek beyinler derya büyükuncu, semih saygıner gibi parmakla gösterilen kişileri bitirmek için ellerinden geleni ardlarına koymuyorlar.
--spoiler--
tamponsuz şahine benzer.
(#15476056)

gece gece yarmış yazardır. ben de geliyorum.
Adanalı bir yazardır. Satranç meraklısıdır.
(#16159175)

yeni bir gün, yeni bir ergen...

conoluk da var sanırsam.
gitar çalabilen çocuğun bir aile toplantısında ailesinden gelen hadi çalsana hadi hadi çal oğlum/kızım, hede hödö amcanlar/teyzenler görsün (aile biyikleri sizin bu özelliğinizle kendilerini yüceltirler anlamsızca) ısrarlarına karşılık kendine kalkan edindiği bahanedir. anne gitarın akordu bozuk!
çenesi düşük insan gibidir. vır vır vır..
müzisyensen, kulak hassaslaştıkça daha da bir adamın amına koyan iğrençlik. hele teller de 6-7 aylık küf, pas içindeyse, gitar da 100 tl.lik bulgar malı birşeyse al sana işkencelerin en önde gideni.
Bana gündüz pop müzik dinleten karşı komşuma yaptığım eziyetin nedeni.
duvara fırlatılması gereken çalgıdır. daha iyi ses çıkar.
HiÇ bir müziği orjinaline benzetemessiniz.
yaz akşamları biranın yanında kumsalların vazgeçilmezidir.
(bkz: Ap tuner) programı ile akort edilebilecek gitardır. *