bugün

entry'ler (645)

yazarların flappy bird rekorları

56 dır günlerdir bir artiramadım.
edit: 94 oldu.

kardeş payı

gidişatı işler güclerden daha iyi olacağa benziyor daha iyi bi giriş yaptı çünkü. buralar yakında entry dolacak.

yazarların flappy bird rekorları

56 dır günlerdir bir artiramadım.

sevgilinin ayakkabısının yırtık olduğunu görmek

hemen o sevgiliden ayrılmalıdır. kapitalist ve paranın hakim olduğu bu dünyada böyle eziklere yer yok beyler bunlar para sömürücü uzak durun.

eve kız atacak erkekteki korku duygusu

anne baba ve tüm aile bireyleri uzaya kadar gitmiş olsalar bile bi tedirginlik olur. bu erkeğin varoluşsal sancılarinın yansımasıdır iş paranoyaklığa kadar gitmişse her an bişey olup basılacağını düşünür basılmazsa bile deprem olur sel olur meraklı bi misafir gelir kuşkusuyla kızla yapacağı güzel eylemleri zehir eder bu duygu. ben değil bi arkadaş.

ya ben ya futbol yap seçimini diyen sevgili

çıkarken kapıyı kapat emmmanuel emmmenike üşümesin denilecek sevgilidir.

eski sevgiliye ait detaylar

meme uçlari dipdikti.

çin in motorola yı satın alması

sizin yüzünüzden çinlilerbenim türbanlı bacılarımı taciz etti yazıklar olsun.

güzel bir kadınla yapılabilecek şeyler

seks. evet.

luis suarez

küçük maçların adamidır. tamam harika oynuyo asist yapıyor gol atiyor onun dışında top çaliyor guzel pres yapiyor fakat hep kuçük maçlarda yapiyo bunları büyük oyuncu olacaksan büyük maçları çevireceksin.

belediye otobüsünde kız tavlamanın püf noktaları

ona akbil basın bu onun da hoşuna gidecektir.

sevgilisine penisinin resmini gönderen erkek

eğer resmini attiysa kendisi ressamdır.fotoğrafıysa partnerine küçük sürprizler yapıp onu mutlu etmek istiyodur.tabi penis kürek sapı büyüklüğündeyse büyük sürpriz yapmış olur.

traş olurken sevgilinin sizi arkadan seyretmesi

gilette ve nivea reklamlarının klişesidir.

kış uykusu

sinopsisini ve oyuncu kadrosunu beyazperde.com da yeni gördüğüm nbc filmi. demirkubuz şehir yaşantısını karmaşasını sıkıntılarını ve şehir insanının içedönüklüğüne yöneldikçe nbc taşraya yöneliyor çokta iyi yapıyor. Aydın emekli bir oyuncudur; aktörlüğü bıraktıktan sonra Orta Anadolu'da kendi halinde küçük bir otelde çalışarak günlerini geçirir. Hayatında ise iki kadın vardır: kendisine her anlamda uzak ve soğuk olan genç karısı Nihal ve boşanmış olan kız kardeşi Necla. Kışın bastırması ve kar yağışının artması bu küçük taşrada en çok Aydın'ın sinirlerine dokunur ve onu uzaklara gitmeye teşvik eder.
Oyuncular: Haluk Bilginer Demet Akbağ, Melisa Sözen,Ayberk Pekcan,
Serhat Mustafa Kılıç, Tamer Levent, Nejat işler ve Nadir Sarıbacak.

ülker probis

capri sunla harika giden biskuvi. çocukluğumda bunlarla harçlık bitirirdik.

god is dead

klibide bi harika olan şarkı.

yılanın yanınızdaki kızı vajinasından sokması

bana dokunmayan yılan bin yaşasın denilip ordan topuklanmalıdır.

izlenme sayısı ülke nüfusunu geçen videolar

kaldırılmasaydı songül karlı sutyensiz olabilirdi.

cappie pondexter

bugün yine galatasarayın eline vermiş ablamız.

türkçe adından çok orijinal adıyla bilinen filmler

hangover.