bugün

entry'ler (99)

film isimlerini popiş ile değiştirmek

50 ilk popiş, popiş krallığı,popiş düşmanları, popiş taciri.

yüzyılın matematik problemini çözen adam

devletin verdiği 280 tl ile bir ay boyunca ev kirası, elektrik ve su faturası, sigara, alkol, yiyecek masraflarını karşılayan öğrencidir. hele ki birde manitası varsa kendisi bu konuda ordinaryustur.

mario balotelli

italyanların asi çocuğu, kafası doğuştan güzel olan topçu.

basketbol bilmeyenle basketbol oynamak

Berbattır, iğrençtir, tiksinçtir. Her yaptığı hareket fauldür ama o kabul etmez "omuz omuza birader" "erkek oyunu len bu" cümlelerini duyarız. Basketbol oynamak yerine dayak yeriz. Zevk vermez. *

yanlış okumalar

şu an başlığı '' yalnız okumalar'' diye okuyarak girmem sanırım.

en enteresan uyku sayıklamaları

gece saat 3- 4 civarı nba maçı izliyorum kardeşimde aynı oda da uyumakta. ilk olarak kısık bir şeyler söyledi anlamadım televizyonun sesini tamamen kıstım.
- usta bize birer hamburger, kola.
aradan bir kaç saniye geçti kardeşim pipetle kola içiyormuş gibi ses çıkardı, ardından ağzını şapırdatarak hamburgerini yedi ve sonunda da geğirerek sayıklamasına son verdi.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

- ne okuyodun yavrum sen?
* sınıf öğretmenliği amca. * 4. sınıfa geçtim bu sene bitcek inşallah.
- kaç yıllık yavrum senin okul?
* hönk!!! 4 demiştim ama...
- neyse neyse on numara işin var haa hafta sonu tatil, yazın 3 ay zaten yatıyon aferin aferin güzel meslek seçmişsin.
* &%*!^<>?

gına getiren tv reklamları

ayşe teyze hanım kızımızın reklamları.* senelerdir aynı reklam artık yeter ama.

klişeleşmiş tıp cümleleri

doktorlar dizisi sayesinde artık bütün tıp cümleleri biz Türk halkı için klişedir.

bir kereden fazla seyredilesi filmler

(bkz: yeşil yol)
(bkz: esaretin bedeli)
(bkz: hayat güzeldir)
(bkz: cennetin krallığı)
(bkz: deja vu)
(bkz: son kale)
(bkz: breave heart)

jodie foster

(bkz: inside man) ve (bkz: kuzuların sessizliği) filmlerinde harikalar yaratan; çocuk sahibi olmadan önce sperm siparişi vermiş eş cinsel oyuncu. http://hurarsiv.hurriyet....3425&tarih=2005-10-31

inside man

2006 yapımı, usta oyuncu harika insan (bkz: Denzel Washington), (bkz: Jodie Foster) ve (bkz: Clive Owen)' nın baş rollerini paylaştığı harika film.

elalemincocugu

yıllardır aradığım çocuk. çocukluğumu yedin, sen görürsün vericem eksiyi.
9. nesil yazar hoş gelmiş.

voleyboldaki ufak boylu kızların perişanlığı

liberodur, arka alanda takımın g.tünü toplar, bu kişilere, smaç vuramadıkları ve kısa olduklarından dolayı gönüllerini almak için farklı renk forma verilir.

dünya dönmüyor

"bi 70' lik devir bak nasıl dönüyor" denilecek önerme.

muhabbet kuşu isimleri

meloş. Aslında melo koyacaktık fakat kuş dişi olunca aile bireyleri olarak böyle bir karar aldık. *

bir galatasaraylı gözüyle alex de souza

Türkiye' ye gelmiş büyük oyunculardan biridir. yaptığı ve söyledikleriyle saygıyı fazlasıyla hak ediyor.

erdoğan arıkan

yayında sadece facebooktan isim okuyarak, programı tamamlayan adam. facebook çıktı spikerlik bozuldu arkadaş.

sözlük yazarlarının favori film karakterleri

Lt. Gen. Eugene Irwin - (bkz: The Last Castle)
Forrest - (bkz: Forrest Gump)
Doug Carlin - (bkz: Deja Vu)

entry mi beğenir misin diye mesaj atan kız

beğenmem diye cevap yazılacak kızdır.