bugün

izmir enternasyonel fuari'nın girişlerinden birinin adı.

edit: fuarın 26 ağustos kapısının bulunduğu semt. *
alsancak ile basmanenin dibinde olan çingeneleriyle ünlü izmir semti.
2009 kasım itibarıyla Show Tv'nin yeni dizisi. Bir grup polis ve sağlık görevlisini görmekteyiz reklamlarında. doktorların bir değişik versiyonu olsa gerek. boşrellerde ise kutsi, arda esen, nihat alptuğ altınkaya, didem inselel, ahmet kural, ebru gürsoy, ve bahadır vatanoğlu yer almaktadır.

ismi kulağınıza bi yerden tanıdık geliyorsa buyrun;

(bkz: heroes)
babalardır...

(bkz: orhan)
(bkz: müslüm)
(bkz: ferdi)
-lar ekinden dolayı:
(bkz: fantastik dörtlü)
heroes çakması olmamasını diliyorum şimdiden.
heroes çakması olmaz bence. polis çünkü hepsi. benim korkum doktorlar filmindeki müzikleri kullanmaya devam etmeleri. çünkü hepsi uyar ordaki sahnelere de.
(#6443047)
zamanında atv'de yayınlanan third watchu feci şekilde hatırlatan dizidir.
show tv daha once benzer şekilde özgün yapımlara imza attığı için şaşırmıyoruz.

(bkz: doktorlar)
görüldüğü kadarıyla bir çok ismi içinde bulunduğu projelerden etmiş show tv dizisi. bir bulut olsam'ın harun öğretmeni, kavak yelleri'nin gönül hocası bu diziden sebep ayrılmışlar demek ki.. jenerik müziği de insanın içini hoplatmıyor değil..
genel olarak lise çağındakilerin izlediğini tahmin ettiğim, onların da gün ve saat değişikliği yüzünden izleyemedikleri show tv dizisi. saat ve gün değişikliğiyle intihar etmişe benziyor.
çakma dotorlar dizisidir.
kutsi'nin doktorluktan polisliğe terfi ettiği dizi.
bu adam illa ki ya önlük giyecek ya da üniforma herhalde. adamı görünce senaritslerin kafasında anında "bu adama şöyle üniformalı, karizmatik bir rol yazmalıyım ulen" düşüncesi beliriyor olabilir.

yalnız reyting getirmesi pek muhtemel değil. tamam kutsi yakışıklı, ondan sonra bir de şu yaprak dökümü'ndeki levent tuncel rolünü oynayan adam var*, o da genç kızların sevgilisi olabilecek potansiyele sahip olabilir, ama yine de bu iş olacak gibi durmuyor. zaten epey geç saatte yayınlanıyor olması da bunu doğruluyor. yakında yayından kaldırılabilir.

zaten son günlerde tv'lerde deli gibi dizi çekilip, tüketiliyor. yeni sezondan bu yana kaç dizi yayına girip, kaldırıldı ben çetelesini tutamadım valla. bir varlar, bir de yoklar. yazık. "ya tutarsa?" umuduyla çekiliyorlar sanırım.
şu anda show tv'de yayınlanmakta olan herşeyiyle berbat bir dizimsi. tez zamanda final bölümünü görmek dileğiyle.
kutsi hiç olmamış arkadaş bu diziye.önce doktordu sonra polis bakalım daha neler göreceğiz.
itfaiyeci olanların birden polis olduğu ilginç hayal dünyası dizisi.
gene aynı klişe.sorgudaki dayaklı baskı olayı.bak burada bi yanlız kalalım sana neler yapıcami,g...den kan alıcam''cümleleri.sıkıldık bundan.yedik onu biz.
ŞEHiTLERDiR.
KLiŞE iÇiN YAZMIYOR BU YAZAR BU KELiMEYi.
HER NE AÇIDAN BAKARSANIZ BAKIN BiR iNSAN TOPLULUĞU iÇiNDE (SADECE TÜRKiYE iÇiN YAZMIYORUZ) HAYATINI O TOPLULUK iÇiN FEDA EDENDiR KAHRAMAN.
erzurum ili, ılıca ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: ılıca/#8986766)
yoğun çingene nüfusa sahip izmir semti.
denilene gore,
arabanizin onune ölü tavuk atilip "tek tavugumdu ne yaparim ben simdi denilip" para istenilen semttir hala.
(bkz: murtake)
show tv nin 28 şubat ruhunu son kez diriltme çabasıydı.

bitti artık yarrağam. siz ölün artık. bitti göreviniz.
(bkz: avengers)
(bkz: dc comic universe)
(bkz: marvel universe)
önceden ezelden sonra kanalı değiştirmek için üşendiğim için ilk 10 dakikasını seyretmek zorunda kaldığım dizi.
kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için. atsız.