bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
bir şuursuz, bir dengesiz, aynı zamanda wireless hırsızı, winston içicisi hoşsohbet...

lan kimi kandırıyom yavşaaan teki.
tanrıya inanmadığı veya inanamayacağı halde; "lan ya varsa" diye alenen inkar etmeyen kişilere verilen ingilizce ad.

türkçesi için; agnostik.*
Alkolle yıkanarak günah çıkartabilme yetisine sahip, henüz çözülememiş mistik güçleri olan, eyüp'le fatih arasındaki ince çizgiyi ayırt edebilmiş insan üstü varlık

işte bu entry tamamen tu kaka banatarafından yazılmış olup ben tarafından duyurulmuştur. *
#4049738 ağzının tadını bilen uuser. *
babasının gençliğin nuri alço filmlerine denk gelmesinin sıkıntısını çeken yazar bünyesidir.
kafası her daim 82 karış havada olan insan.

sebebini sordum:

prisoner: kaç bardak içtin lan gece? kaç kere dedim fondip yapma diye allahın belası!
agnostic: annemin sütü fazla alkollüydü kanısındayım ot mot vardı sanırsam içinde. ne zaman süt emmeye başladım ondan sonra böyle oldum ben.
prisoner: anneye suç atma dilin taş olur lan!
agnostic: benim her yerim taş olsa nolur efem, gördüğünüz gibi saçmasapan bir insanım ben.
prisoner: kes lan felsefeyi!
agnostic: felsefe çok geniş bir alanı kapsadığından neresinden keseyim bilemedim. ucu yok ki anasını satayım. uçsuz bucaksız. bu bacaksız..
prisoner: hşş.. sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak.
agnostic: masa üstünde olsa? eller yukarıda olacak söz.
prisoner: yere bırak dedim seni lanet olası! senin derdin ne ha?
agnostic: turkish system. my problem.
prisoner: [hızlı nefes alma efekti]
agnostic: seri eksi oy veren ibnem olur musun? benim hiç seovim olmadı.
prisoner: tabana kuvvet.

sonuç ne? doğumdan beri süregelen bir psikolojik sorun. bulaşıcı.
şahsıma bugün pandik atmış yazar. *
sozlukteki bayan yazarlardan biri sanirsam. olmayadabilir tabi, benimkisi sadece tahmin, 3. sahislari baglamaz.
(bkz: #4428955)
kendisi daha gençtir. öğrenecektir. neandertal hoca olarak naçizane sanal kişiliğim ve vezirliğimle bu işi üstlenmiş bulunmaktayım.

1. bilmeden şüphe edilmez. biraz bilgi vardır, kesinlik yoktur. işte o zaman şüphe edilir. bilmezsen korkarsın ama korkma ben yanındayım her zaman.

2. bilmemektedir; bilmez ki kendisi "aaa bu da internet lan oley lan!" diye gezinirken, daha o zaman "sanal" kelimesi her kişinin ağzına önek olmadığı zamanlarda bu hocan surf yapıyordu. onu da sonradan öğrendin. bilmiyorsun.

3. bilmemektedir; manda yuva yaparsa söğüt dalına, cemaat sıçar. ben mandayım buyrun siz de sıçın.

4. halindeki çok bilmişlik ve küskünlük uzun süreli komplekse dönüşür bilmemektedir.

gene de onu severiz.
kıymeti bilinmeyen sözlük yazarlarındandır; ben bugün bildim kıymetini. *
gerçek bir organizatör. bir dizide başrol oynaması da teklif edilmiştir hani...
istanbul şişelerde balık olsak zirvesi'nde tanıştığım, pek konuşma fırsatı bulamasam da gözlemlerim sonucu puşt gibin ibne gibin bir şey olduğuna kanaat getirdiğim allahsız * yazar. takriben 38-39 kilo olmasına rağmen recep ivedik gibi gür sesiyle öksürmektedir.
babamdan daha yoğun yazar.

1 hafta önceden randevu almalısınız görüşebilmek için.

fakat lakin bu 1 hafta randevu alma çabasına değer 1 saat takılmak o derece.

(bkz: bırakın ben ödicem)

(bkz: gel lan kahvaltı ısmarliim)
iyki doğdun marlaaa

iyki doğdun marlaaa

iyki doğdun iyki doğdun

iyki doğdun marla singeeeeer (yahutta argotik).

doğun günün kutlu olsun, taylır dördın'ın olam icabında.
*
(#9547483) no'lu entrysi ile beğenimi kazanmış yazar.hoşgelmiş..
nick seçimimi başarılı bulan ilk yazar.

peygamber kıvamında insan. sağolasın. *
çok doğru bir tahmin yapmış yazar. *

(#9589264)
turuncu saçlı sevimli yazar kişisi.
yazdığı kitapları yakmayıp yayınlamaya başladığı zaman kitaplarını zevkle okuyacağımız, kütüphanemize renk katacak hoş ve güzel yazar.
cep telefonu, sigara, bira; ne varsa bana yükleyebilen yazardır.

yirin.
benim bile eşcinselliğe nasıl baktığımı hatırlamadığım halde hatırlayan yazar.

vay arkadaş iyice adımız da ırıspıya çıktı.
gündüze olan öfkemi görecek kadar gececi.
bir sonraki zirveye * ekstradan kapüşonlu ceket getirmeme neden olacak yazar.
üşürsün diye değil, üzerimde fazladan cep olsun diye.

(bkz: #14500123)
5 ağustos 2012 alkol mikrobu kırar zirvesi vol ii'de olması gereken yazarlardan. sonra ben kimin sigarasını yakayım, kimin çantasını tutayım sorarım sana?
güncel Önemli Başlıklar