bugün

ağrı kesicidir.apranax forte gibi ilaçlara alışkın bünyeler için hiç de kökten sökücü bir hap değildir ama hafif ağrılar için görüntüsü de pek hoş olan mavi baloncuk gibi bir ilaçtır.
mel gibsonun kadınlar ne isteradlı film de adını geçirerek meşhur ettiği ağrı kesici haptır.** *
ağrı kesici-ateş düşürücü özelliği olan ilaçtır. efendim nasıl güzeldir yeşil bir jelibon gibidir. "bir gün bir gün bir çooocuk şeker de sanmış iiilacı..." şarkısındaki ilaç olması kuvvetle muhtemeldir.
Agrınızı 5 dakıkada kesen, Ossye gırerken yanınıza bı kac tane almanız gereken ılac...
şuanda en çok ihtiyacım olan ilaç. *
eczacinin dedigine gore; bir tanesi uc saate kadar etkisini gosterirken, iki tanesi sekiz dakikada etkili olan agri kesici jel hap.
regl sancısı çeken kadınlara mavi boncuk dağıtan mutluluk hapı. o kadar güzel görünür ki ısırası, patlatası gelir insanın.
ofiste bir bayan arkadaşça, baş ağrısını geçirir kandırmacasyla tarafıma yutturulan ilaç. geçirdi mi geçirdi. hoş nasıl bir motivasyonsa bendeki, hap daha mideme inmeden geçti ağrı. ama olsun insan bir söyler lan.*
götüme muz soksam da o acı ile ağrıyı hissetmesem derecesinde high level diş ve baş ağrıları için yapılmış muhteşem ilaç. önerilen dozaj iki adettir. hiç bir şeyin iki tanesi böyle bir mutluluk veremez. iki kadın bile. o derece.
böbreklerinde sorun olan insanların kullanmaması gereken sempatikmi sempatik ağrı kesici.
vermidondan daha etkili olduğu söylenen yeşil atom diye adlandırdığım ilaç.
(bkz: adviye) *
sağ yarım küremdeki şiddetli baş ağrısına yarım saatte çözüm olmuş ilaç oldu tek tabletle. çok hafif bir sızı devam ediyor ama 2 adet almamama bağlıyorum onu da. fiyatı da şu günlerde 6 TL. ayrıca da tipi de çok güzel.
bu salak baş ağrıları yüzünden kendisiyle o kadar çok birlikteliğim oldu ki artık bu ilaçla kankayım ben. ayrıca tess gerritsen kitaplarının ana karakterlerinden maura isles da bu ilaçlardan içiyordu. dizisinde hiç yansıtmamışlar. belki 2. bir gregory house vakası olurdu. *
(bkz: karanlık gecemin yıldızı sensin)
mücevherim benim. *
hayatımın vazgeçilmezi. seninle ne acı ağrıların üstesinden geldik mavi boncuk. seviyorum seni. *
gerçekten ağrıyı kesen ağrı kesicidir. öyle içilipte midede fuzuli yer kaplayanlardan değil.
kullandığım ilaçtır. 200 mg dır. kapsül şeklinde olup içi jeldir. boyun fıtığıma iyi gelmektedir.
3 tanesini arka arkaya içince, anca hafif baş ağrısını geçiren ilaç.
(#463117) ama kesinlikle haklı, şeker sanılması muhtemel, yutumu da kolay.
matrixteki mavi hap. Çok güçlü olmasa da mide dostu ağrı kesici.
Varlığına dua ettiğim , 15 dakikada ağrı kesen ilaç.
Kim ürettiyse iyi etmiş , ellerine sağlık.
görsel

rengi ve tipi çok güzel olan ilaç. romatizmal ağrılar, sırt ağrısı, baş ağrısı, diş ağrısı, kas ağrıları, adet sancıları, soğuk algınlığı ile grip belirtilerinin giderilmesinde ve ateşin düşürülmesinde kullanılır. gün itibari ile fiyatı 7.38 TL

not : yan etkilerinin az olduğunu duymuştum. kesinliği tartışılır.
iş bu entry bilgi amaçlı girilmiştir. tavsiye amacı gütmez. doktorunuza danışınız.
görsel
Rengi ve tipi çok güzel. götüme sokasım geliyor istemsizce.
Yumuşak doku ağrılarını hemencikin kesen meret.