1. 1.
  ağrı kesicidir.apranax forte gibi ilaçlara alışkın bünyeler için hiç de kökten sökücü bir hap değildir ama hafif ağrılar için görüntüsü de pek hoş olan mavi baloncuk gibi bir ilaçtır.
  1 ... aktiflora
 2. 2.
  mel gibsonun kadınlar ne isteradlı film de adını geçirerek meşhur ettiği ağrı kesici haptır.** *
  4 ... enterezan
 3. 3.
  ağrı kesici-ateş düşürücü özelliği olan ilaçtır. efendim nasıl güzeldir yeşil bir jelibon gibidir. "bir gün bir gün bir çooocuk şeker de sanmış iiilacı..." şarkısındaki ilaç olması kuvvetle muhtemeldir.
  3 ... sally
 4. 4.
  Agrınızı 5 dakıkada kesen, Ossye gırerken yanınıza bı kac tane almanız gereken ılac...
  2 ... lastlady
 5. 5.
  şuanda en çok ihtiyacım olan ilaç. *
  ... deluruk
 6. 6.
  eczacinin dedigine gore; bir tanesi uc saate kadar etkisini gosterirken, iki tanesi sekiz dakikada etkili olan agri kesici jel hap.
  1 -1 ... revolter00
 7. 7.
  regl sancısı çeken kadınlara mavi boncuk dağıtan mutluluk hapı. o kadar güzel görünür ki ısırası, patlatası gelir insanın.
  4 ... asiti kaçmış kola
 8. 8.
  ofiste bir bayan arkadaşça, baş ağrısını geçirir kandırmacasyla tarafıma yutturulan ilaç. geçirdi mi geçirdi. hoş nasıl bir motivasyonsa bendeki, hap daha mideme inmeden geçti ağrı. ama olsun insan bir söyler lan.*
  1 ... nobetci baykus
 9. 9.
  götüme muz soksam da o acı ile ağrıyı hissetmesem derecesinde high level diş ve baş ağrıları için yapılmış muhteşem ilaç. önerilen dozaj iki adettir. hiç bir şeyin iki tanesi böyle bir mutluluk veremez. iki kadın bile. o derece.
  2 ... jackskellington
 10. 10.
  böbreklerinde sorun olan insanların kullanmaması gereken sempatikmi sempatik ağrı kesici.
  ... cotton candy