bugün
2 milyon insanı gözünü kırpmadan sabuk ve ilik yapmış ve T.C 'nin tarihinde yaşadığı en önemli buhranlarına sebep olmuş kişidir kısaca şerefsiz adi herifin tekidir .
büyük bir katil olarak tanınmasına karşın zekasını da yadsımamak gerekir diye düşünüyorum.. onca insanı peşinden sürüklemiştir, psikopat bir kişiliğe sahiptir orası ayrı tabii..
hakkında "Hitlerin psikopatolojisi" adlı bir kitap da yazılıp basılmıştır.. Hakkında daha birçok kitabı raflarda görebilirsiniz. Kavgam'ı okuyarak kişiliği, aklı vs. hakkında bilgi sahibi de rahatlıkla olunabilir..

çok şey yazılıp çizilmiştir.. Ne kadarı doğrudur yanlıştır bilinemez fakat acıma duygusu alınmış gibi görünür uzaktan..
(bkz: naziler)
(bkz: insandan sabun yapmak)

sabundan insan yapsak daha hoş dururdu sanki.. Saygılarımla..
ileri görüşlü bir kişiliktir zamanında yaptığı "yahudi soykırımı" yüzünden çok eleştirilmiş ve kasap ilan edilmiştir şimdilerde yahudilerin ne b.k yediği ortadadır...
balmumu heykelinde hala yasadıgı zannedilen bir adamdır kendileri.
tüm avrupa yı yetersiz ikmal destek ve birliklerine rağmen işgal altında tutup britanya ya her gün bomba yağdırırken sscb ye saldırabilecek kadar manyak ve cahildir.bunun yanında sscb ile yaptığı savaşta da sscb yi perişan etmiş,kendi kaybının on katından fazlasını verdirmiş,fakat olaya abd nin de dahil olması sebebiyle intihara sürüklenmiştir.
3.ve sonuncu reich.
Gaz odaları yapmakla halt ettiği doğru.Ama planlarını uygulama konusunda kesinlikle iyi bir lider.
Kendisinin en büyük amaci: saf bir Alman ırkı yaratmaktı.Bu irk sarışın,yapılı,renkli gözlü insanlardan oluşacaktı.Bunun ırk için ciddi olarak çalışmıştır.Özel olarak yapılı,sarışın,renkli gözlü,kafa yapısı büyük olan insanları seçmiş ve çoçuk yapmalarını istemiştir.Doğan çocuklardan sarışın olanlar,özel eğitim almış,diger çoçuklara bu egitim verilmemiştir.
Planın o zamandan beri mükemmel işlediği bir gerçek.Çünkü bugün seneler geçsede,almanların çoğu hala sarışın ve renkli gözlü;)

Neden Yahudiler diye düşünürseniz?Bugun ırkçılıktan kötü bahseden bu millet,malesef ki şu an dünyadaki tek saf ırk!Siz onların inancina göre yahudi doğmadıysaniz,yahudi olamazsanız.Ve bir yahudi ile evlenemezseniz.Adam bu yahudilerdeki ırkçılığı taaa o zaman görmüş ve onları dünyadan o zaman temizlemeye başlamış.

Bugün bizim iç işlerimize kadar,AB işlerimize kadar bir iki yahudi karışabiliyorsa,bunu Hitlere borçluyuz.Allah muhafaza eger o olmasaydi,başımızda ilerimize karışan daha çok yahudi olacaktı.işte o zaman "vay halimize" derdik.
'Yeryüzüne yahudileri silmek için allah tarafından gönderilen biri miydi?' diye bir cümle duymama neden olan tarihi kişilik.
tabi ki değil israil in şu anki vahşetine rağmen başka bir vahşet de kabul edilemez...
ama yine de düşünülmektedir :
kaldırdığım her taşın altından yahudiler çıkıyor dedirten nedir acaba...
adam resmen bir beyin..bir konuşması iLe tüm aLmanyayı etkiLemiştir..hitabet gücü inanıLmaz kuvvetLidir..karşısındaki insanı hemen etkiLerdi rahmetLi *..dünyanın en zeki insanLarı Listesine rahatLıkLa girer..hatta iLk 5'i zorLar..katiLdir , canidir o ayrı..
Hacı Şakir'in 9. göbekten dedesi...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.