1. 1.
  alba berlinde de oynamış türk asıllı alman basketbolcu şu anda beşiktaş forması giyiniyor..oyun kurucu olan bu arkadaşımız aynı zamanda alman milli takımınında formasını giyinmekte..
  1 ... tttddd
 2. 2.
  galatasaraya geçmiş basketbolcu.
  1 ... anil teknik
 3. 3.
  dis sut tehdidi asgari fakat dribbling uzerinden yaraticilik sınırı azami olan,cabuk ayakli guard..
  ... glosoli
 4. 4.
  türk asıllı alman oyun kurucu.alman milli takımında nowitzki ye en iyi pas indiren oyuncudur,yıllarca almanya' da değişik kluplerde oynadıktan sonra en son murat didin'in çalıştırdığı opel skylaniers takımında oynamış ve sonrasında türkiye'ye beşiktaş takımına transfer olmuştur geçen seneyi galatasaray'da geçirmiştir.iyi faul atar.
  ... the fakir
 5. 5.
  Almanya Basketbol Ligi'nin güçlü ekiplerinden Alba Berlin'de 2001-2005 yılları arasında forma giydikten sonra, daha sonra Beşiktaş Cola Turka ve Galatasaray Cafe Crown takımlarında oynayan, son olarak da italya'nın Legea Scafati Baskets takımında karşımıza çıkan, geçtiğimiz günlerde de alman brose basket bamberg ekibine transfer olmuş basketbolcudur. antrenör Dirk Bauermann'ın bu transfer de etkisi büyükmüş.
  ... bionic
 6. 6.
  erdemirspor'a transfer olmuştur.
  ... air20
 7. 7.
  hani "ulan ben olsam bundan daha iyi oynarım" dediğiniz sporcular olur ya, işte mithat demirel'i kastederek bunu derseniz kimse sizi çok da yadırgamaz.
  tanım: bir ara alman milli takımının as oyun kurucusu olan; fakat şu aralar erdemirsporda oynayan üçlük atarken boş bırakılan basketbolcu.
  ... kanye
 8. 8.
  10 mayıs 1978, berlin doğumludur.
  ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
 9. 9.
  Alba berlin sportif direktoru.
  ... the godfather