1. 1.
    Bar tezgâhtarı.
    ... italiano
  2. 2.
    amerikan filmi klişelerindendir ayrıca. herhangi birşeyi hatırlamasına belki şu 20 papel yardımcı olur. bu adamı buralarda illaki görmüştür ama çoğunlukla o bardağın için bezle ovalarken yumurtlar bunlar ne yumurtlayacaklarsa. var o bardakta bir şey...*
    1 ... bob marley faruk
  3. 3.
    ''hey barmen bana bir bira
    yanimda ki fistiga tekila''

beyitindeki cefakar elaman.
    1 -2 ... mulayim
  4. 4.
    (bkz: barmen minik)
    ... dukur
  5. 5.
    filmlerde görüldüğü gibi sizi dinleyen sevip sayan insan profilinin tam tersi bi zihniyetle acaba bir jack daha kakalarmiyim diye düşünen bar insani. karışım hazırlamak dışında eglenceli bir meslek. ögrenci için paha biçilmez bişey olmakla beraber müşterinin sizin ayağınıza gelmesi haz veren bi meslektir. Alexanderın bacısını hazirlamak öğrenmek bardağın kokusundan içindekini tanımak gibi zorlukları da vardır.en kötüsüde barin kapanış saati geldiğinde sizi bekleyen yüzlerce bardaktır. (bardak yıkama makinaniz yoksa )
    ... bana bira ver
  6. 6.
    " hey barmen bana bir bira
    yanımdaki fıstığa bir tekira " *
    şarkısını akla getiren kelime.
    -2 ... unique270
  7. 7.
    kafaları mesleğin ilk yıllarında yeterince ütülendiğinden, intikamları acı olur...
    1 ... demolay
  8. 8.
    çok salak bir klibe sahip şarkıdır. ama sözler ve melodinin de takdire şayan olduğu da bir gerçektir.
    ... placebo38
  9. 9.
    kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum barmenin piç olması barına gelen misafirinin piçliğinden kaynaklanır. hele ki hem piç hem ezikse durum daha berbattır. Sözüm ultra saçmalığındaki ultra premium lux otellere. her şey dahil değil lan akıllı olun, paranız var diye...
    ... aglakpusmetu
  10. 10.
    Artistlik yapmadan içki vermeyen kişilerdir.
    ... cabbar34