bugün

almanya'da bulunan yahudi sorunundan dolayı anlaşma değil, öldürme yolunu seçmiş bir şahıs. oldukça revizyonisttir.
Davasında haklı olan insan.

Atam izindeyiz.
56 yaşında ölmüş ressam.
üstün ırkla uzaktan yakından hiçbir alakası olmayan kara kaşlı kara gözlü tiplerin çıkıp da "beni hitler'i seviyorum" demesi komik geliyor bana.
Bazen bazı insanların övdüğünü görüyorum.

Bir alman dışında bunu isteyecek kimse var mı?

Adam Almanya’yı tek güç yapıp geri kalan her ırkı öldürme hayalinde bir psikopatmış.

Yahudileri bitirse duracak mıydı sanıyorsunuz?

Güçlendikçe daha gaddarlaşacaktı.

Neyse ki kaybetmiş.
tarih kaybedenleri hain kazananları kahraman yazar. kader kurbanı olmuş bir lider.
Sovyetlerden korktuğu için o rezil bedenini yaktırmadan önce kafasına sıkan şerefsiz onursuz sünepe alçak hain merhametsiz hayvansı öküz.
Musoliniyle buluştuğunda 3 şat meth vuruyorlar herife!

3 buçuk saat susmadan bu konuşuyor. Mussolini gık diyecek vakit bile bulamıyor. Ki bir kısım kaygılarinı bile söyleyemiyor. Belki savaş farkli seyredebilecekken.

Müttefikler bir şekilde o toplatıyı sesli kaydediyor. Şehir efsanesi değil yani.
israil in içinden geçmek vardı onunla.

israili alman egemenliğine sokmasını sağlardım belki.

Ama Filistinliler var rahatsız edermiydi bu durum tehlikeli olarak doyumsuz faşist biriydi...kudüse kadar genişletmek isterse kimse durduramaz.

ABD araya girebilir.
Josef Stalin'e imrendiği söylenir.

Belki onun kadar kötü olamamıştır.
Milyonlarca insanın ölümünden sorumlu olup vicdanı olan herkesin sevmediği şahıs.
hırslarına yenik düşmüştür. ırka dayalı insan ıslahını savunmuştur. yahudileri, romanları ve sırpları katlettirmiştir. bazı kaynaklara göre sıkı bir atatürk hayranıdır.
Atakergit bilmemneye karşılık sevdiğim lider.
"Savaşta her zaman kaybeden taraf suçludur, haklı olsa bile."
insan kasabı, milyonların katili bir teröristtir.

görsel

https://www.ilahi.biz/2023/05/anarko-nihilizm.html
eskiden büyük fanıydım bu adamın.
Yakında yerlisini de çekerler.
O geri döndü filmi izlerken şunu fark ettim
Bu adam aslında bir canavar değildi
O seçilmişti
O halkın bir parçasıydı
Yaptığı şeyler her ne kadar kötü de olsa adamın sevenleri çoktu
O geri döndü filmini izleyenler iyi bilir.
cehalet gücü ele geçirirse dünyanın başına gelecek budur. cahil ve lümpen olmak hep başa beladır.
Avrupa'nın içinden geçen ressam
Resimleri de efsanedir.
görsel
Sosyalist partinin başındaki alman katil.
toplu katil.
onbaşıdır.

eğitim görmemiş bir onbaşıya ordu emanet edilmesi naziler için sonun başlangıcıydı.
hayvanları pek severdi.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel