bugün

biraz kullani$siz ama ali$inca ilac gibi gelen, reklamlara siktiri ceken super firefox eklentilerinden * sadece biri.
özellikle kotalı kullanıcıysanız size çok büyük bir avantaj sağlıyor. firefox un süper eklentisi.
(bkz: adblock plus)
http://adblockplus.org
inanılmaz bir eklenti. sayesinde reklam olayını unutuyoruz.

Kendine ait filtreleri var zaten. istersek biz de yasaklı siteleri ekleyebiliyoruz. Yani istersek sitedeki bir js* kodunu hatta sitedeki bütün ögeleri engelleyebiliyoruz.
Mozilla Firefox'un en çok indirilen eklentisi etiketini taşıyan bu eklenti internet insanını reklamların gereksiz karmaşasından uzaklaştırır, Firefox'u kurduktan sonra yapılması gereken ilk iş bu eklentiyi kurmak olmalıdır, bu eklentisiz Firefox düşünülemez. Mozilla ile Adblock el elele internet explorer'ı ezmeye dedirtir insana.
Adblock:http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865
benimde chrome'da kullandığım ve flash reklamları engelleyerek tarayıcının kullandığı hafızayı ciddi oranda düşüren eklenti.
eğer filtreden kaçan reklamlar varsa onları da bir daha gözükmemek üzere ebediyete yollayabiliyorsunuz. chrome web store'da en çok kullanılan eklentidir ayrıca.
google chrome'da da kullanılabilen, zırt pırt reklam çıkmasını engelleyen bloke edici eklenti. ayrıca hotspot shield adlı programın sürekli olarak internet explorer'ı açması sorununa da çözüm olmuştur.
reklamlar yerine kedi resmi koyması ile gülümsetmiştir.
an itibariyle bilgisayarımda çalışmayandır. ne kadar reklam varsa hepsine maruz kalıyorum.
edit: adblock plus'ı kurunca muradıma erdim, arkadaşlar düzeldi.
chrome, safari ve opera versiyonları da mevcut olan müthiş eklenti.
--spoiler--
Adblock Kullanıyorsunuz.Destek Olmak Varken Hiç de Yakışmadı...
--spoiler--

sitenin birinden yediğim ayardır.
chrome'un uygulamalarından biri her türlü web sayfası içerisinde istenmeyen reklamları engelleyebiliyor, ayrıca sizin seçtiğiniz reklam olmayan şeyleri de engelleyebiliyor.
gereksiz reklamları engelleyen bir eklentidir. Yandex be chrome da da artık işlevini göstermektedir.
tarayıcılardaki reklamları kaldıran eklentidir. youtubedeki video açılmadan önce gelen reklamlara kadar etkilidir.
abi çok yararlı olmasına rağmen hâla iyi bir bilgisayar kullanıcısının google chrome bile kullanıyorken o eklentiyi neden eksik ediyor anlamadım virüs yok birşey yok. sanki ad block müslümanları katletiyor. israile destek vs. bahaneleri mi var. sen 2 saatir you tubeda çıkan reklamı izlemeye devam edersin. aslında sadece o değil. o flash reklamlar ne kadar ram yiyor senin haberin var mı. ( 4.chrome.exe deki shockwave paketiyle beraber olan kısımda gösterilen ram miktarı )
bilgisayarımda 2 ayda 61000 reklamı engelleyen aşmış eklenti.
reklamlardan kurtaran eklenti. yapanın eline, gözüne, yüreğine sağlık. canımsın.
kullanıp kullanabileceğiniz en yararlı uygulama. sayfaları %25e kadar daha hızlı açıyorum resmen...
reklamlara izin vermeyen güzel bir eklenti programıdır.
harika bir program , beni öyle dertlerden kurtardınki adamsın.
underrated uygulama.
youtube'un hala reklamlı haliyle uğraşanlara acıyorum.
eskiden formattan sonra kurulması gereken programlar vardı şimdi ise tarayıcıyı kurduktan sonra gerekli olan eklentilerin en başında olan hatta bu akımı başlatan eklentidir . her tarayıcıya lazım
youtube reklamlarımı kesemeyen uygulama. gerisi sorunsuz.
plus ile farkı nedir? aydınlanmaya ihtiyacımız var.
ilk başta arayüz alışkın olunmadığından değişik geliyor ama alışıyorsunuz ve reklamsız gözünüz gönlünüz rahat kullanıyorsunuz güzel bir eklenti tabi tarayıcı çeşidine göre değişir ama fonksiyon aynıdır.