bugün

zall'dan gelen son dakika açıklaması.

(bkz: inci sözlük) tarafından gerçekleştirelen saldırı sonrası zall'ın sözleridir ayrıca.

çok işi var anlaşılan, kısa bir şekilde yazmış durumu..
terli terli söylenmiş zall cümlesi.
(bkz: pardon ama anlamadık)
sevindirici bir haber.
(bkz: no problem)
sikilen götün davasıdır.
(bkz: no panic)
kaç gündür içimin içini yediği şu günlerde içimi rahatlatan zall açıklaması.
(bkz: ohh be artık hiçbir sorunum kalmadı).
inci sözlüğün tecavüzünden sonra gelen komik açıklama.. lan hala insan akıllı entry giremiyoruz, ne düzeldi ne..
(bkz: inci sözlük) tarafından gerçekleştirelen saldırı sonrası zall'ın sözleri.

edit : anında görüntü yuh artık
http://inci.incisozluk.cc/e/14351747/
zall'ın bir kez daha kontrol etmesi gereken cümle. zira az sonra gelişmelerden zall topsun yazısını okumazsak iyidir. kısacası düzeldiği yoktur, dedeler selam söylemeye devam ediyor.
karar ver ulan, düzeldi mi düzelmedi mi dedirten gelişmeler ve olayları bütünüdür.
2. saldırının gelmesiyle boş bir söylemdir.
bir tavsiye olarak, sözlükteki her olayın ardından gelişmeler bölümüne açıklama yapmak, sözlük yazarlarının fazlaca muhattap alınmasına ve fazlaca konuşulmasına neden olacaktır.. ben olsam her hadiseyi açıklama olarak yazmam gelişmeler bölümüne..
(bkz: hadi ordan seksi)

adamlar haçlı gibi ya sefer üstüne sefer yapıyolar.
(bkz: göte giren gelişmeler)
zall'ın süper çalışan beyninin türkçesiyle birleştiği anda ortaya çıkan teskin edici açıklamadır.

bilgilendirmese günlerce panik ve dehşet içeresinde yaşayacaktık, kendisi iyi ki var.
zall'ın saldırı karşısında çaresizliğinin boyutunu gösteren gelişme.
sözlük semalarından yükselen bildiridir. o değil de bu ne;

görsel

zall ne içtiysen aynısından istemiyorum..
inci sözlüğe dalga konusu olan zall'ın açıklaması.
http://inci.sozlukspot.com/e/14351747/
o sirada guvenlik duvarim suanda adini unuttugum sitenin linkini verip, bu site kisisel bilgiler bilmem ne yapmak adina bilgisayariniz icin zararli iceriktedir, devam etmek istiyor musunuz diye sormustur. telasa kapilmadan terk et bebegim diye yanitladim soruyu. sozluk adina bilgisayarimi atese atip daldim alevlerin arasina.
(bkz: yalan)
''hiç bu kadarını bekliyorduk.'' tarzı zall açıklamasıdır.
Açıklama: Zall dan gelen taze haber.

Başlık açıp entry giremiyorum. Düzelmenin bukadarı. (bkz: Belki gelecekte düzelir demek istediler) (bkz: kim bilir)
(bkz: ama arkadaşlar düzeldir)