bugün

burada iş yapmayan blokçu.
bu aralar para istiyor.
haklarıdır belki de insan useniyor ve cekiniyor ne bileyim.
o yüzden kullanmıyorum.
iki reklam engelleyici kullanmama rağmen engellenemiyor efendim.
görsel
uludağa girerken kapattığım.
youtuberlar para kazanamasın diye kullanıyorum kendisini. sadece belgesel yapan insanları izlerken kapatıyorum.
sanırım sözlüğü randımanlı kullanamıyorum sayesinde. oy butonları çalışıyor mu havaya mı gidiyor noluyor anlamadım. twitch için de geçerli , crome bir ağırlaşıyor birşeyler izlerken. hayır bunu kaldırsam 38742834 tane reklam fışkıracak her yerden. böyle yalın seviyorum ben. üzücü.
Bu uygulama varken pek çok siteye girilmiyor.
Adamlar da onlem almış. Adblocku kaldır öyle gel lan ipne diyorlar.
google neden yasaklamıyor bu programı halâ anlamış değilim,sonuçta reklamlardan gelen gelirlere engel oluyor.
ondan daha iyisi adguard reklam önleyici. tavsiye edilir.
pc de vazgeçilmezimdir başka yok bunun gibi.
Reklam kondomu.
Efsane olmak üzere olan bir program i-di. Ama artık reklamları tam olarak engelleyemiyor, açığı bulundu büyük ihtimalle. Az önce hevesli hevesli internetten film izleyecekken ekranda kocaman sarı bir reklam belirdi ve’ ...bet 70* tl hoşgeldin bonusu’ diyerek beni günaha davet etti.

Kumardan beni koruyarak günaha girmemi engelleyen eklentiydi, kaybetmek üzereyiz sanırım.

Bunlar hep illüminatinin oyunu.
Eğer kurmuş olsam yukarıdaki entryi görmezdim muhtemelen.
Harika ve hayat kurtaran reklam engelleme programı.

Özellikle youtube'a huzur içinde girmenizi sağlar. Herkese tavsiye ederim. 30 saniye iniyor kurulum da 10 saniye. Olay zaten ücretsiz. Kullan kafan rahat.
alakası yok, sözlük için büyük iftiradır.

Neden mi derseniz bu sözlükte sadece 2 reklam engellenmiş.

Bu gözler 20 reklamın engellendiği siteleri gördü gençler.
harbiden çok güzel bir uygulamadır, teşvik edilmeli.
ama bir bakımada reklamlar olmasa internet siteleri varolamaz diyerek beni dilemmaya sokan yegane şey.
internet girişimcilerinin dükkanına incir ağacı diken hede.
Duyduğuma göre reklam engelliyormuş.
Ben abblock değil de yeni bir block keşfettim hiçbir siteye neredeyse yakalanmıyor. reklamsız miss gibi girip çıkıyorum.
Allah razı olsun dediğim eklenti.
arkadaşlar yeni çıkmış sanırım denedim gerçekten müthiş keşke daha önce çıkartsalardı.
yükleyin ne youtube reklamı görün ne başka bir reklam görün, he backdoor var mı derseniz neyde yok ki.
yavaş yavaş ekşi sözlük'te de kullanılamayacak harika eklenti.

(bkz: ekş sözlük te premium dönemi)
görsel zamana değer katar.
noldu lan buna iki gün hiçbir reklamı engelleyemez oldu. ulan yıllardır youtube'da reklam görmemiş adamım ben. iki gündür party tube reklamı izliyorum her videodan önce, kafayı yedim.

eskiden mis gibi çalışan ama iki gündür bi haller olan program.