bugün

Çin'de yarasa yiyen itler yüzünden, Adana'da kebap yiyen yiğitler sokağa çıkamaz oldu..

görsel
görsel
Şimdi orada olacaktık ki barajda yakacaktık mangalı açacaktık rakımızı üstüne bir de kavga şakirpaşa da oh mis...
Adana sıcakları > koronavirüs.
bici yerik, kanalda çimerik.
Türkiye nin en güzel şehri olduğu doğrudur.ewed
Ülkedeki en ilginç insanların yaşadığı şehir.

Psikopati
Dolandırıcılari
Üç kağıtçısi
Adam öldüreni
Kadın keseni
Kocasını bogazlayani
Ne ararsan var amk...
nev'i şahsına münhasır insanların yaşadığı sıcak bir şehirdir.
son yıllarda kapanan fabrikaları, terk edilen tarım uygulamaları nedeniyle hızla fakirleşen şehirlerin başında gelir.
insanları havası gibi sıcak ve samimidir. demokrat ve özgürlüğüne düşkündürler.
inançlara saygılı bir nüfus topluluğuna sahiptir. her türlü inancı rahatlıkla yaşayabilirsiniz.
görsel
Pek çok kuzey ilçesinde sağanak beklenen şehir.
Sel ile yıldırım çarpması ihtimali mevcut.

Kozan ile Kozan mıntıkasındaki imamoğlu, Aladağ ve Tufanbeyli ilçeleri.
Ve bu yöre haricinde kalan Pozantı ilçesi.
görsel
şu an ki havası deli gibi soğuk olan memleket.(bi tek ben üşüyor olamam dimi)ewed
Ülkenin en gereksiz şehirlerinden biri, evet bu şehre Ramazan uğramaz ve Allah’a da küfür ederler.
Şırdanı ve kebabı ile ünlü bir şehidimiz.
Medeniyetin beşiğidir.

görsel
Kaynanalara el bombası atıldığı, hanımlarım kocaları kurşunladığı çılgın atanların memleketi.
türkiye'de olması bir hayal kırıklığından başka bir şey olmayan adını bile duyunca mide bulantısı yapmaya yeten gelişmemiş ve asla sevmediğim şehirlerden biridir. adana merkez şarkısını da dinledikten sonra artık adana'ya karşı hiçbir sempatim kalmamıştır.
Mersin'in ardından seyahat sınırlandırılması kaldırılan şehir.

2.5 milyon nüfuslu metropolün ordu, Trabzon, Denizli, Diyarbakır, Tekirdağ gibi görece küçük şehirlerle bir tutulmasını garipsemedik değil.

Adana, Antalya, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Şanlıurfa, Mardin hattında seyahat yasağı kalktı ise demek ki Güney Anadolu'da görece olarak vaka az.
Gaziantep kaldı sanırım bir tek.
bugün itibariyle efsane sıcakları başlamış olan şehirdir. bu ne arkadaş ya 1 hafta önce üşüyordum sabahtan beri 2 kere duşa girdim böyle bir sıcak yok.
An itibariyle hava sıcaklığının 38 derece olduğunu duymamla dumura uğramam bir oldu aq. La durun daha Mayısdayız.
görsel
görsel
gavur şeysi sıcakları gelmiş.
eridim bittim. bu kadar sıcak olma be amk şehri.
Neresi bu gibiydi acaba?
Klimanın karşısı mı?
Biz de adana’daydık...
01 plaka kodlu ilimizdir. adana  genel olarak kendisine has yemeklerle bilinir. adana dürüm mınbar vesayre. ülkemizdeki en sıcak illerden biridir.
Adanalinin bile köylüsü sözlükte.
Bilge adam reis ramazan karabulutun yaşadığı mübarek il.
güncel Önemli Başlıklar