1. 1.
  insanın abisinin sevgilisidir. cogu zaman insanı zıvanadan cıkartır. ama bazen insanın işine yaradığı zamanlar da olmuyor değil. özellikle de abiniz sevgilisinin bilmediği seyler yapmış ve siz onları biliyorsanız. o sizin abiniz değil siz abinizin abisi oluyorsunuz.

  (bkz: süper lan)
  3 -1 ... damdaki deli
 2. 2.
  hayatımda kıskandığım tek kızdır.
  5 ... strength
 3. 3.
  saçları yolunmak için yaratılmış varlıktır. gözünüzden sakındığınız abinizin kalbini çalmıştır. abinin yanında canım dersiniz yalnızken lan.

  işin güzel yanı arada evinize gelmesi iyi oluyor. kendini beğendirecek ya haspam. size hiç iş kalmıyor. *
  -----
  burcucuğum sana bir notum var: o telefondaki kaydımı * değiştiremiceksin bunu o kafana sok. hadi akıllı ol şimdi.
  6 ... nefertari
 4. 4.
  peşinden moldovaya gidecek bir abi'ye sahip olmak, inanın çok daha onur verici oluyor.
  1 ... susarsam konusmam
 5. 5.
  durup dururken hafızamın bir kenarına sakladığım yamyam suratlı kızı hatırlama sebep olandır.neyse sözlüğüm bir gün abim, ben, abimin deli gibi sevdiği lise aşkı, birde kızın kız kardeşi yolda yürüyoruz. böyle kabile halinde gezmemizin nedeni meraklı olduğumdan değil sevgilisinin kız kardeşiyle aynı okula başlamıştık. o günde okul açılmıştı. neyse sözlüğüm okul bitmiş. biz eve dönüyoruz artık. yolda bir uzun bir uzun. havada öyle sıcakki anlatamam sözlüğüm sana. ağustos sıcağını bildin mi? hah işte aylardan eylül olmuş ama ay aylığını unutmuş ağustos kadar sıcak. neyse nerde kalmıştım evet yürüyoruz ama ben bezmişim artık abime dönüp "abi ben çok sıkıldım ya" dedim. dedim ama yav şurada bir soluklanalım ya da efendime söyleyeyim bir limonata al da nefeslenelim baabında söyledim. neyse bu yamyam suratlı kız bana dönüp "siz istiyorsanız gidin." demez mi sözlüğüm? ben de sandımki "siz" diyor ya hani kız kardeşini de kastetti sandım. e yaş o zaman 12 ne bileyim 12 yaşındaki çocuğa "siz" diye hitap edilebildiğini. neyse bende tuttum kızın kız kardeşinin kolundan salağım ya "abi biz gidiyoruz" dedim. abimde fırçayı bastı kızın yanında tabi. neyse sözlüğüm 12 yaşındayım ama o zamanda biliyormuşum demekki aşkın dünyadaki herkesi karşına almak olduğunu. sustum dilim dışarda yürümeye devam ettim.****** (bkz: bu da böyle bir anımdır)
  4 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
 6. 6.
  eğer çok sık değiştiği için 'sen saçını ne zaman sarıya boyattın?' salak sorusunu sormuyorsanız, pek sorun yaşamadığınız insan kişisi.
  hoş artık evlendi ama çok pot kırmanın eşiğinden dönmüşümdür...
  3 ... tarnally
 7. 7.
  minik gorumceciklerin korkulu ruyasi hatunlardir. sahsen benden kucuk bir kiz kardesim olsa sevgilimle bir olur ezerdim kendisini.* sevgili olm bu boru mu lan? kiz kardes hep var ama sevgili bulmak kolay mi? sorarim sana lan sozluk.
  3 -2 ... oneydilan
 8. 8.
  (bkz: yenge)
  2 ... freedom
 9. 9.
  bazen üzülünen kişi oluverir.

  abim günlerdir onu aramıyor. her gün arıyor kızcağız gurur yapmadan. ama abim cevap vermiyor bile. beni arattırıyor. abim evde unutmuş telefonu dedirtiyor. yalan sözlüyorum mecburen..

  düşünüyorum da; acaba ben kaç kez onunla aynı durumda kaldım? çok fazla sevmesem de üzülüyorum şu aralar. yazık lan.
  6 ... nefertari
 10. 10.
  kıskanılası kızdır.
  2 ... gayetkendihalinde