bugün

gerizekalı olduğunu düşündüğüm kişi.

haftanın altı günü abim zaten yanında olup, yedinci günü de sabahtan akşama kadar telefonla konuşuyorlar. konuştukları muhabbetler zaten çok komik orası ayrı. abimin ses tonu dolayısıyla ev ahalisi olarak hepimiz dinliyoruz. ne zaman büyüyecekler merak ediyorum.
Abimin sözlük hesabından bulduğum kızdır.
Zamaninda benden cok cekmis ayrilmalari icin bin dereden su getirdigim ayrildiktan sonra ise kanka oldugum guzel kiz, burdan kendisine opucuk gonderiyorum.
15 yıllık birliktelikten sonra eşi olmuştur ikinci bebekleri için hazırlık yapmaktadırlar. Yıllardır aynı şekilde birbirimize sevgimizi saygımızı koruruz. Hanım kızımızdır.
Abiye karşı tripten tribe giren kız kişisi mk ne bu hiddet.
"Yok ya kıskanmam ben" denilse de içten içe kıskanılacak olan kişidir.
Kız kardeşi varsa abiyle bacanak olmaya aracı olabilecek kişidir .
Keşke olsa da evlense dedirtir.
Her zaman gıcık olunandır.Bi insan sevgilisine habire kardeşini sorar mı yaa. Benim abimin ki soruyo işte.
Bi insan sevgilisine kardeşin parfümünü nerden alıyosa bana da ordan al, kardeşin nerden giyiniyosa beni de oraya götür diyebilicek kadar komedi olabilir mi! Kıskanç pislik.
Ben almistim kizi arkadaslarimla okulun gizli bir yerine cagirip konusmustum. Once benim onayim olmali tabiki kizidir.
Abim olmadığı için bilmedigim hede.
sevgililik dönemlerinde sonuna kadar kolayca sömürülebilecek kızdır. aileye karşı şirin ve becerikli görüntüsü verebilmek için yapmadığı börek çörek kalmaz, eve sürekli kek kurabiye yollar, doğum günlerinde hediyeler havada uçuşur... tabi sonra evleniyorlar işler ondan sonra değişiyor acısı fena çıkıyor da onlar bu başlığın konusu değil tabi.
Cocukken deli gibi korkardim manita yapcak diye kıskanclıktan. Ama artık bi manita yapsada banada sıra gelse.
karşı cinsden daha önce bu kadar iğrendiğimi hiç hatırlamıyorum. bi kız ne kadar sıçtığından nasıl regl olduğuna kadar her şeyden bahseder mi ak geçen gizlice mesajları okudum ben utandım amınakoyim. bazen bunları görünce gay olasım geliyor.
sürekli değişiyor.
yengemdir. fakat abimle çok takıldığım için aşırı muhabbetlerinden rahatsız olurdum küçükkene. şimdi dört kişi geziyoruz.
Hiç bir zaman nefret edemeyeceğimdir. Abim yok benim. Aglayım ben.
Arada bir dini nikah varsa Halk arasında yenge denir. Namustur, sahip çıkılması gerekir..
nefret ettiğimdir. umarım yolda giderken upuzuuun bir yokuştan aşağı yuvarlanır ve maksimun hızına ulaştıktan sonra elektrik direğine çarparak durabilir.

bir de doğum gününde o müptezele hediye almak için beni ordan oraya sürükleyen abimden de nefret ediyorum. beraber yuvarlanın.

ama sen yavaş çarp. bak kıyamadım yine ya.
anne ve baba için ' helal süt emmiş insan evladı ' olması dilenen, erkek kardeş için ' yenge ', kızkardeş için ' boyalı bir gıcık' durumunda bulunan şahıs.
(bkz: töreymiş yengemi alacakmışım) *
insanın beynini çok fazla işgal eden kişidir. * *
henüz tanışılmamışsa çok merak edilir.
eğer erkekse bir yerlerde bir sorun vardır.
kıskanılası kızdır.
güncel Önemli Başlıklar