bugün

Türkiye abdden izinsiz adım atmaz nede olsa türkiye cumhuriyeti devletini aşırı amerikan partisi akpye verdik.
(bkz: kolpaçino)
(bkz: uçak indirmek)
işte budur

gözü yaşlı islam aleminin tek lideri.

gene döşedi boruyu o amerikaya

işte budur, herkez akıllı olacak

reyiz geliyor reyiz.

ağlıyorum şu anda,

acaba ateistlikten vaz mı geçsem ?

bu günleri de gördük.

roketleri kafalarına kafalarına indirelim.

kibarlık olmaz, güm güm güm.
görsel
Adamlar sonunda kadar haklıdır. Sen gel adamın Karasularında uç daha sonra vurunca vay vaylım sen bizim uçağımızı neden vurdun. Vurur tabi herifler ne işin var tepemde şerefsiz.
Maalesef Dünyada bunu iran dışında hiçbir Müslüman ülke söylemeye cesaret edemez. Hatta iran'ı vursun diye ABDye her türlü desteği verirler.
(bkz: altı gün savaşı)

Tarih unutmaz.
Vurursunuz eyvallah da ölmezse sıkıntı büyük.
Sakin olun gençler şu an sırt üstü yatmış dinleniyorum, sabah dinç halimle vururuz. Hem ben latin kadınlarından başlarım *
yavaş vur da saçın başın dağılmasın.
Ya bı siktir git derim.
vurmayanı zikzinler mi hacı.
Vururda yahudi leş kargası gibi iran'a saldırmayı bekliyor.
iran'ın abd yi vurmasına gerek yok. israil'i vursa abd çöker zaten.
genelde icislerine karisinca sorun cikiyordu artik anlasilan disislerine karisincada sorun cikabiliyor.
israil önce hizbullahı yensin. En son ellerine vermişti hizbullah. Götlerine bakmadan, 1500 ölü bırakıp kaçmışlardı lübnan'dan.

Edit : geçti bor'un pazarı. iran artık nükleer bir güç. Balistik füzelere nükleer başlık taktığı teyit edildi. israil'in artık iran'a bulaşmaya götü yemez
rusya bile kabul eder ki dünyadaki hava üstünlüğü abd´nin elindedir. bunlar tahminen iç politikaya yönelik provokasyonlardır. abd´yi kendileri için kullanıyolar. konuları tam bilmek lazım, o yüzden fazla yorum yapmamak lazım.

ancak abd galeyana gelir de iran´ı vurursa, iran dümdüz olur. ve işi 3 saatte falan bitirir abd. nası bağdat´ı ve diğer 3-4 hedefi bi gecede indirmişti- ki o zaman 2003 yılıydı, adamların şimdiki uçakları daha acayip- aynen öyle yarın, bitik bi iran´a uyanabiliriz.

ama abd generalleri bunları değerlendiriyorlardır- inşallah değerlendiriyorlardır- ve bu provokasyona gülüp geçeceklerdir. yoksa iran gerçekten ateşle oynuyo...
Vurun lan biraz atraksiyon olsun.

Para babaları düşünsün amq bana ne?

Canımda sıkılıyor zaten, alırım biramı, çekirdeğimi son dakika haberlerini takip ederim.
Zamanında japonya da vurabildi. Ama gel gör hala hiroşima'yi konuşuyoruz.
vur da gör ananın....... fotoğrafını.
görsel
iranı gözünüzde çok büyütmeyin ama çok da hafife almayın Şia fanatizmi farklı bir şey selefi mezhepçiler gibi sıkıya gelince tüymez bunların fedaileri savaşın içinde sonuna kadar gider son derece de iyi gerilla sayı ve eğitimine sahipler yine de tabi her şeyin ucu ekonomiye dayanıyor abd de ekonomik olarak iranı tam gırtlağından yakalamış durumda nefesi ordan kesilsin diye bekliyor direk iranla olaya girmez.
(bkz: iran bir dur allasen zaten ortalık karışık)
ohh beybi yess daha sert vur me..
iran , bize benzemez , amerikanın

gözü kesse kırk sene beklemezdi .

biliyorki kendisi girse canı çok yanacak

onun için arapları , kürtleri kullanacak

akp iktidarının bunca yıl sürmesinin sırrı

nedir ????

arap turist akışının hiç kesilmemesi ????

ANCAKKKK ........

reisin ingiltereye yaklaşmasıı ,ingilterenin

adamı perinçeği yanına alması , pekerin

dhkp -c lilerin mezarına gitmesi ( iNGiLiZ

BAĞLANTILI BiR ÖRGÜTTÜR )

ÇiN ZiYARETi

iNGiLiZ ETKiSiNDEKi KANADA

ŞiRKETLERiNiN BiRDEN BiRE

TÜRKiYEYi KAZMAYA BAŞLAMASI

SAM AMCA BUNLARA NASIL CEVAP

VERECEK ????????

DAViDOFFUN ÖTMEYE BAŞLAMASI , BABACAN