bugün

kolpa insanlara incitmeden söylenen komik söz.
starbucks'ın satışa sürdüğü, yeni ürünü.
Şafak Sezer'in yeni filmi. Sezer an itibariyle Telegol'de boy gösteriyor.
youtube da karın ağrısı` adı ile bulunabilecek dublajın sebebiyeti.
al pacinonun kolpa olanı..
(bkz: kılpacino)
ekim de sinemalarda.
Yönetmenliğini Atıl inanç'ın yaptığı, başrollerinde Şafak sezer, Aydemir Akbaş ve Hakan Ural'ın yer aldığı önümüzdeki aylarda vizyona girecek türk filmi.
29 Ekim'de vizyona girecek olan komedi filmi.
destere, maskeli beşler gibi türk tarzı boktan komedi furyasının son örneği. tamam her yerde böyle dandik filmler piyasaya çıkıyor ama sadece türkiye gibi ülkelerde böyleleri en kafa, en popüler film oluyor. amerikada gösterime girse herhalde gişe hasılatı 20 doları geçmez...
(bkz: kılpaçino)*
muhtemelen komediden çok her şeye benzeyecektir. birileri şu adamı durdursun.

edit: eksileyen 'isterik' şafak sezer'le romantik bir gece geçirmen dileğiyle.

edit 2: utanmadan iddia ediyorum, bu adama gülüyorsanız gidip aykiu testi yaptırın. hatta parasını ben vereyim.
yönetmenliğini atıl inaç'ın, yapımcılığını Şenol Zencir ve Selin Altınel'in yaptığı komedi macera karışımı sinema filmi. filmin fragmanında burak öncü'nün rolü çok komikti. adam zaten tipiyle güldürüyor insanı, üstüne bir de facebook'tan 1 haftalığına bulduğu manita en komik esprilerden biri.
dün itibariyle izlediğim film.

şimdi 10 tane madde sıralayıp ne kadar fransız ekolünden yetişme biri olduğumu kanıtlayabilirim size filmin hataları, zaman zaman kopuşları, bağlanamayışları, oyunculukları hakkında. ama gerek yok. eğlenmek için gitmiştim ve eğlendim. kara mizah mı kara mizah yemişim mantıksızlıkları burda tanrıyı sorgulamıyoruz sonuçta. şafak sezer hangi filmde oynasa giderim arkadaş. adamın tipi komik bir kere. eğlenceli herif.
filmde oynayan yaşça büyük oyuncuların ettiği küfürlerle güldürmeye çalışan, ha bazen güldüren, ama ismi gibi "kolpa" çıkan film. verdiğim paraya yanarım bu filmde.

ayrıca şafak sezer bu filmde kesinlikle komik değildir. zaten film komik değildir. verilen parayı haketmiyor.

eğer vizyondaki tüm filmlere gidip de boş vaktiniz bol ise gidiniz bence.
fragmanından anlaşıldığı kadarıyla adı gibi kolpa bi filmdir.
kanalizasyon'u geçtiğini az önce okuyup hayrete düştüğüm film. ya kanalizasyon gerçekten kolpaçino'dan da berbat bir film olmuş ya da sinema seyircimiz hala kolpaçino gibi filmlere değer veriyor.
(bkz: oha falan oldum kal geldi gül beklerken dal geldi)
vizyonda izleyecegim başka bir film kalmadıgı için arkadaşımla beraber gitme kararı aldık. şafak sezer in filmlerinden pek haz etmem ama bir kez daha denemek amaçlı gittik. o an ki keyfimdenmidir bilinmez ama
--spoiler--
''ekrem abinin ölüm sahnesinden sonra kendimi bir türlü tutamadım. filmde en çok takılıp güldügüm nokta ise aralarında bir elemanın mantarlı kek yiyerek kafasının güzel olup yaşadıgı tripler''
--spoiler--

inkar etmiyorum çok aşırı güldüm o sahnelere ve eglendim. şartlanmış olarak gitmeme ragmen yinede eglendim. film kolpamıdır güzelmidir izleyip karar vermek yine en güzel seçenek oluyor sanırım.
çok eğlenceli bir film. şu an gösterimde olan filmler arasında bence ilk bu film tercih edilmeli. bazı sahneleri var, kahkaha atarken kendimi frenleyemedim.

--spoiler--
şafak sezer'in olduğu arabayı polis çevirince yanlarında 4 gencin olduğu bir araba da duruyor. o arabadaki gençler daha sonra evde ayin yapan tipler. öyle bir detayı belirtmek istedim. nasıl yakalamışım ama?
--spoiler--
şafak sezer'in geride kaldığı bir film.
şafak sezer için gidenlerin hayal kırıklığına uğrayacakları bir film.
sürekli sırıtılan ama kahkaha atılmayan film. bir sahne haricinde.

--spoiler--
sen bizi böyle küpeli falan gördün ama bizde fikirtepe çocuğuyuz.
--spoiler--
anca ithalat, kanca ithalat komedi. müsadenizle alpaçino şafak sezer e ... demek istiyorum.
(bkz: #6478820)
vasat sınırında seyreden filmdir. şahsi kanaatimce kara komedi tarzı bir eser ortaya çıkartılmaya çalışılmış fakat başarılı olunamamıştır. oladı şafak.

--spoiler--
güldüğüm tek sahne kafası güzel olan arkadaşın ormanlık alanda pınarbaşı çekerken araya "yüklen yüklen" efsanesi kattığı sahnedir.
--spoiler--
maksat film yapmak amacıyla yapılmış film.
ancak şafak sezer gibi güldürü fukarası bir isme yakışan sinema filmi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar