bugün

sözlükte tavsiye edilen filmler listesinde görünce dublajlı versiyonu aradım ama sonuçta alttan yazılı halini izlemek zorunda kaldım. bazı bölümleri sıksa bile çok filmlerden daha iyi bir film olduğunu söyleyebilirim. kesinlikle bir komedi filmi değil ama mesajı olan bir film olarak aklımda kalacak. oyunculuklar bence çok iyi ama tabi filmde en az 30 dakika boş sahneler vardı. özellikle helikopter sahnesi ve çocuğun ölmesi bana o meşhur televizyon geldikten sonra ölen adını hatırlamadığım o filmi aklıma getirdi. sonuçta güzel bir filmdi ama uzundu ama sıkılmadan izledim.
Aamir Khan in en güzel filmlerinden belki de en güzel filmidir. Eğitim sistemindeki yanlışlıklari dile getirir. Mükemmel oyunculuklarin on plana çıktığı bir filmdir. Yoksa siz hala izlemediniz mi?
eski sevgilimin en sevdiği film. bir hatırladığım bu zaten. başrol aamir diyorum o kim diyor. hint diyorum aa arap değil miydi diyor.
neyse neyse tanım girmedin diye silik yemeyelim.
aamir abimizin en güzel filmlerinden sadece biri.
mahsun kırmızıgül filmleri ayarında aşırı basit ve klişelerle dolu olan hint filmi. tamam önemli bir mesajı var da mesaj stv dizilerinde de var. filmin tek ilginç yanı başrol aamir khan'ın 44 yaşında olması. oda allah diyen çaydanlık kadar insanın ilgisini çekiyo.
özellikle üniversiteye başlamadan önce liselilerin izlemesi gereken harika bir filmdir.
okullarda özel olarak izletilmesi gereken hint filmi.
her şey iyide başkarakter biraz daha halk gibi olsaydı , o kadar aşırı zeki olmasaydı belki daha gerçekci olurdu. Yani nedense o karakterin içinde kendimizi bulamadık. Ne bileyim forrenst gump daha etkileyici geldi mesela.
aamir khan filmi olduğundan dolayı sözlük ergenlerinin sürekli olarak pohpohladığı filmdir. yoksa filmde bir bok yok emin olun.
bu filmi ancak varoş tipler beğenir, yani bir forrest gump değil o yüzden bu kadar şişirildiğine bakmayın.
final dönemine yakın izlenmemesi gereken film. psikolojimi altüst etmişti bir zamanlar. güzel filmdir ama.
türkçe dublaj film izleyen malların keyifle izleyemediği filmmiş. dublaj nedir amına koyayım ya? ağlanacak sahnede güldürür adamı. filmden soğutur insanı. ama sen "altyazıyı mı takip edecem, film mi izleyecem yea" diyen bir öküzsün. o yüzden keyif alamaman normaldir.
gelmiş geçmiş en overrated bollywood filmi.
en iyisi filmler arasına girer her zaman. bence de güzel bir film. güler, ağlar yani bütün duygularını yaşarsınız izlerken.
Ben bu filmi özleyip özleyip izliyorum.Ohh az önce yine izledim ne güzeldi..
Bir filmi ikinci kez izlemeyi sevmediğimden unutup unutup tekrardan izlemek istediğim filmdir.
ikincisi çıksada izlesek... Ne o öyle tekrar tekrar izlemeler.
her idiot için bir kereden toplam 3 kere izlediğim film. keşke 100 idiots olsaydı da 100 kere izleyebilseydim. böyle de takıntılı bir insanım. misal 120 filmini 120 kez, nine animasyonunu da 9 kez izlemişimdir.
Bunu izleyip facete orda burda fragmanını paylaşıp kendilerine entel dantel rol büründürenlerin aklına s*çsınlar.
idiotlarin en sevdigi filmdir. artik.
Aamir khan'ın yine şaşırtmadığı güzel bir filmdir.
dünyanın en balon filmi. 3 saatimi geri verin.
okadar eski olup daha yeni izlediğim hem ağlatan hemde güldüren filmdir. tanıdığım tanimadigim herkese duyurdum. tum alemin izlemesi gereken icinde herseyi barındıran filmdir.
kesinlikle ağlatmayan, hababam sınıfı'nın hindistan versiyonudur. bunlar her boku yer ama suç eğitim sistemindedir.

bu sebeple ismiyle konusu paralel olan filmler arasındadır. zira o "3 aptal" sıfatı pek uyuyor kendilerine.
Müzikleriyle akılda kalabilen bir Aamir Khan filmidir.
sıkılmadan bilmem kaçıncı defa izlediğim film.

soruyorum, bir filmi sevmemi sağlayan ve iyi yapan şey nedir? klişenin dışına çıkması mı, süper sekiz boyutlu 15k çözünürlüklü olması mı, "sanatsal" şiddet içermesi mi, gişede gördüğü rağbet mi?

hayır, bana iyi ve dolu dolu vakit geçirtmesi. aylar sonra bile tekrar izlenebilirliği olması. izlediğimde içi bir hoş etmesi, ilham vermesi, umut vermesi vs.

"hayat sevince güzel lay lay lay" moduna geçmeden kısaca demek istediğim bir film size hoş vakit geçirtiyorsa ve onu tüketip atmıyorsanız o film iyidir. zevkinize bikbik edenlerin götlerine koyun gitsin.
vakit kaybı olan film.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar