bugün

(bkz: 1977 genel seçimleri)
dogum yilim. ayrica elvis presley ve charlie chaplin in öldügü yil.
1977 3'e tam bölünür.
1977 unutulmaz yılın adı... Bir Mayıs Bayramı idi.... Sorarlar birgün sorarlar.
star wars episode iv a new hope'un yani bildiğimiz anlamda ilk star wars filminin yayınlandığı kutsal yıl.
CHP' nin yüzde elli oy aldığı halde tek başına iktidar olamadığı yıl. Lise' den mezun olduğum ve yüksek öğrenime başladığım yıldır. Siyasi bakımdan zor bir yıldır. Günde en az 10-15 kişinin anarşik olaylarda öldüğü yıldır. Bilmeyene not: O zamanlar siyasi gösteri yapanlara anarşist denirdi. Yaşlandık be sözlük.
raul gonzalez blanco, thierry henry ve david trezeguet gibi topçuların doğduğu yıldır.
yedinci nesil bir yazar. hoş gelmiş. (bkz: meraba)
queen in we are the champions ve we will rock you ile dünyayı zıplattığı yıl.hala sarsmakta o da ayrı konu.
>>> 1977 <<<

7 x 7 = 49
49 x 1 = 49
49 - 9 = milliyetçi hareket partisi'nin 40. yılı kutlu olsun.

edit: yeni bir yazarmış. *
kanlı 1 mayısıyla tarihe ismini yazdıran yıl.
tüm sağlam yazarlara siyonist yakıştırması yapmasından anlaşılacağı üzere (ki benim de nickaltıma gelip öküzlüğünü şiirlere dökmüş) öküz olan yazardır.

Moderasyona not: Hakaret yoktur. Kendisi nickaltımdan bana kendisini anlatmış. Orada bol bol lakabını sayıklamış. ilgili Entry (#8187199)...
(bkz: kürt milliyetçiliği)
babamın daşşaklarında seyri sefa ettiğim yıl.
darbe geliyorum demiştir bu yıl ve devam eden yıllarda ve sonunda malum türk filmi tipikliğiyle son bulmuştur.
devrimci yazar. kankam, 17 yıldır tanıdığım adam.
merhabalar 1977 bende o yıllarda hayatta olmakta gurur ve o tarihlerde ülkemizin yinede bir umudu olduğunu bilenlerdenim.
sözlükte yazılanlara dikkat ederek, benim ufak bir hatamı düzeltmeme vesile olmuş yazar.*
devrimci bir yazardır.

edit: şimdi bunu eksilemenin nasıl bir mantığı var?
teröristlere devrimci diyen yazarımsı.
iddia edildiğinin aksine teröristlere değil devrimcilere devrimci diyen yazardır.
(bkz: 1977 genel seçim sonuçları)
taksim'in en hızlı zamanlarıdır. gençler o zamanlar kaldırım taşları kadar güçlülermiş.
6. filodaki deniz kenarında sigara içip poğaça yiyen emperyalist askerleri denize dökp, türk tarihinin en önemli zaferlerinden birine imza atan insanlardan biridir.

sözlükteki pekekeli mağara adamlarından bir tanesi daha.
güncel Önemli Başlıklar