birazdan daha net belli olur. twiiter da görüntüler var.
Canlı bomba diyenler var. Yıllar sonra yeniden böyle bir şey yaşanmamıştır umarım. Teyit edilecektir birazdan.
seçim yaklaşıyor galiba, o çocukları sahneye çıkmaya başladı...
şu an hemen herkesin aklından aynı şeyler geçiyor bence. inşallah o düşünülenler değildir.
Büyük geçmiş olsun. Şerefsiz IŞiD mi yaptı acaba. Orada olanlar varsa derhal mekanı terketmeliler. Çok tehlikeli şu anda.
inşallah ölü yoktur.
görsel

istanbul valisi.

Ölü ve yaralılar var.

Geçmiş olsun.
videolar silinmeye başladı bile, zeminde hasar yok, binalarda hasar yok. canlı bomba ve yakınındaki insanlar yaklaşık 10-15 kişi savrulmuş, ölü ve yaralılar var. insanlar bu sefer yardıma koşmadılar bunu çok mantıklı buldum. cadde boş, güvenlik ve sağlık ekipleri yola çıkmışlar. videolardan gördüğüm kadarıyla. ben burdan o canlı bombaya sesleneyim, sizin o it sürünüzün reisi kimse senin o leş parçalarını ona çiğ çiğ yedirmek beni haza boğardı. bil istedim.
doğalgaz patlaması olmuş. canlı bomba falan değil.
inşallah canlı bomba değildir. Ne güzel unutmuştuk tekrar terör hortlamaz.
internet erişimi yavaşladı.

Instagram twitter çöktü.
5 cumhuriyet savcısı olaya ilişkin soruşturmada görevlendirildi.
inşallah can kaybı olmaz. Rabbim yaralıların yardımcısı olsun.
Görüntülerde çok sayıda ölen var gibi görünüyor. istanbul Valisi Ali Yerlikaya açıklama yapmış. Bakalım ne çıkacak.
https://l24.im/mMz
Berbat bir ekonomi, hayati tehlike, ozgurluk disi uygulamalar, basina sansur, adaletsiz yargi.
Ortadogu ulkesinde siradan bir gun.
görsel

Valilik duyurusudur.
internet erişimi yavaşladı. instagram, twitter vs. çöktü. neyseki internet sonradan geri geldi. seçim öncesi gene bir pislik yapacaklar illaki.
geçmiş olsun istanbul...
Yapan itler elbet çıkacak ortaya o zaman konuşmak gerek. Tekrar yaşanmaz inşallah, geçmiş olsun.
istanbul’da patlama olduğunu söylemek rtük tarafından yasaklandı.
ne kadar tesadüf seçime 8 aydan az kaldı ve istanbul’un en kalabalık yerinde patlama oluyor.tayyip kaç gün ortalıktan kaybolacak bakalım.

edit: genç ak laleler rahatsız.
Diyecek kelime bulamıyorum, geçmiş olsun gibi işe yaramayan bir laf söyleyebilirim sadece. istiklal caddesi aşırı kontrolsüz bi yer. ipini koparan orda. Nasıl olur bilmiyorum ama Daha fazla polis kontrolü olması gerekir.
Nasıl bir trajikomik manyaklığın içindeyiz. Parçalanmış bedenlerden, eski görüntülerden etkileşim kovalayanlar, türlü siyasi analizler, enteresan tanımlamalar, 5 dakika sonra normale dönmeler. Patolojik çağ. Sınanıyoruz.
Doğal gaz arızası olsa bile sırf insanları panik etmek adına birileri tarafından üstlenilecek bir patlama. Yapmadılarsa bile yaptık diyip insanları korkutacaklar. Daha haberin tamamını göremeden her yere erişim kapandı. Ne desek ne söylesek bilemiyorum. Bunu gerçekten kasti yapan biri varsa Allah onların belasını versin. Mezarda bile rahat yüzü göremesinler.
üstüne söyleyecek tek bir kelimemin daha kalmadığı trajedilerden biri. ülke tarihine bir kara leke daha eklendi. orta doğu'da yaşadığımız gerçeğini yüzümüze tokat gibi çarptılar bugün de. bu ülkenin vatandaşına sokakta yürümek bile haram. anaların evlatlarını tek başına okula göndermeye korkacağı kadar leş bir bok çukurunun orta yerinde vade dolduruyoruz. doğu sınırını tahliye edip komple ateşe veresim geliyor, bir kere savaşırız, tam savaşırız ama en azından bu orospu çocuklarının ağzından giren götünden çıkar da biraz olsun rahatlarız. ülkemin çoluğunu çocuğunu, insanını bu oynak orospu çocuklarının pususuna kurban etmek artık kanıma dokunuyor.
Yaralı ve ölüm olduğu söyleniyor Çok geçmiş olsun.