1. 1.
  Fenerbahçeli olsamda Wesley her türlü diegoyu parçalar.
  8 -3 ... wilcoo
 2. 2.
  versus olmayan versus.bir kere adamların stilleri çok farklı birisi taktik oyun oyuncusu diğeri dribling oyuncusu.kariyer tartışması yersiz ikiside büyük oyuncular fakat sneijderin kariyerinin yarısı yoktur diegoda.oyun görüşü taktiksel bilgi sistem adamı olma konusunda sneijder yürür ama yetenek dedin mi hiç bir brezilyalı bir hollandalıdan asla aşağıda değildir.çalım çabukluk estetik falan bunlar brezilyalı ve arjantinli işi.bir feberli olarak tek temennim ikiside vatana millete fayda sağlar sadece taşşak yarışı için kullanılmaz ülke başarısı kullanılırlar inşallah.diego için se seneye caner gibi olay adam da olabilir güiza gibi balon da ortası yok bu herifin.
  2 -1 ... kamuspotu
 3. 3.
  sneijder 1850 kat daha iyidir.

  beşiktaşlıyım. umarım van der vaart bize gelir

  çünkü, futbolcunun kalitelisi real madridde oynar.
  2 -2 ... tifoneaquila
 4. 4.
  kariyer olarak wesley sneijder' in öne çıktığı versus. oynadığı takımlar belli... diego' nun da juventus kariyeri var ama sneijder' e göre sorunludur. yani bu versusta diego' nun farkı azaltması için bir alex de souza katkısı sağlaması gerekir fenerbahçe' ye. o güne kadar da galip sneijder' dir.
  2 -1 ... yagmurdakumsalvalsi
 5. 5.
  Sneijder füzeleriyle sikip atar Diego yu. Diego ne zaman bir takımı sırtladı?
  2 -2 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 6. 6.
  wesley şuan dünyadaki en iyi 10 numaralardan birisidir. diego ribas ise o en iyilere giremese de en iyilerden hemen sonra gelenlerdendir. lakin ikisi de ligimizin standartlarının oldukça üstündeler. ribas da fenere gelse de seneye iki tane taş gibi 10 numara izlesek.
  2 ... necolardodavinci
 7. 7.
  istikrar önemli bir unsurdur, bu yüzden wesley.
  ... forheavymetal
 8. 8.
  Fenerbahceliyim ama sneijder daha iyidir.
  -1 ... polimikci
 9. 9.
  diego ribas'ın alacağı karşılaştırmadır.
  3 -7 ... vamos fener
 10. 10.
  sneijder alır, daha tecrübeli daha teknik ve Kendini kabul ettirmiş bir oyuncu.
  -1 ... chelsea3321