bugün

türk telekominkasyon kurumunun hiç hazzetmediği tiptir.
ben de hazzetmem açık söyleyeyim. bunlarda potansiyel sapıklık vardır çünkü. neden sapık? anlatayım...
gizem duygusu, evet. gizem duygusunu yaratan herkes sapıktır arkadaşlar. açık olacaksın kardeşim. gizem duygusunu yaradan adam bundan derin haz alır. neden alır. çünkü o bilinmeyen aralıkta kendine sapıkça bir dünya yaratır. oraya bi' şeyler koyar. bazı kadınlar mesela bamya penisli erkeğiyle sevişirken kocaman bir penis hayal etmeden orgazm olamaz. neden. çünkü içinde hala bir boşluk var da ondan. gerçekten büyük bir penis olsaydı bu sefer aldığı acıdan dolayı şey yapacaktı. adamı iteleyecekti ve yine boşlukta hayal kuracaktı. kendine yine bir gizem yaratacağıdı! malesef insanlık böyle şeylerden hoşlanıyor. havva ile adem atamız öyle miydi. tek yanlışları yanlış denirse tabi, orada duran kırmızı elmayı yemeleriydi.
o ben oluyorum, çok rahat bir iletişim yolu, kontör yokluğunda enfes bir şey.
mors alfabesini kullanan tiptir.
iki kısa bir uzun...
fakirdir.

lisede az mı yaptık. bir çaldırma seni seviyorum demekti, iki çaldırma daha çok sevmekti. ben 3 çaldırmıştım.* iki kaç seviyorum demek istedim yani oğlum.
telefonların yeni yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda hemen her gencin yaptığı bir davranıştı. çok fazla bir zaman da geçmedi üstünden, hemen insanlara ilginç gelmeye başlamış galiba.
HiÇ bir zaman anlayamadığım bir tiptir.
kontörsüz tiptir.
cep telefonlarınının yavaş yavaş yaygınlastığı dönemde kullanmaya başlayan neslin haberleşme yoludur.
birde sene 99 2000 telsimin ücretsiz telesekreter servisi vardı. arkadaş grubunda herkes çağrıyı meşgule atar telesekretere düşürür ordan bedava haberleşirdik. hey gidi günler hey.
Bir kez caldirirsam seni seviyorum iki kez caldirirsam evden ciktim 37 kez caldirirsam senden ayrılıyorum gibisinden kendi lehine kullanilabilinecek haberleşme türü. Artık her yerde internet var herkesin whatsapp i var. Eskidenmis bunlar.
görsel