• http://www.manisahaberleri.com/m/?id=84471

Hadi yine iyisiniz.yaklaşık 12 tl karşılığı bu tünelden geçebilirsiniz.

Ödediğiniz her kuruş vergi size dolar üzerinden tekrar ödemeli tünel olarak geri geliyor.
    6 0 ...
  • ——— güncel ———

311. gizemli yazar
    312. gizemli yazar
    313. gizemli yazar
    314. gizemli yazar
    315. gizemli yazar
    316. gizemli yazar
    317. gizemli yazar
    318. gizemli yazar
    319. gizemli yazar
    320. gizemli yazar
    321. gizemli yazar
    322. gizemli yazar
    323. gizemli yazar
    324. gizemli yazar
    325. gizemli yazar
    326. gizemli yazar
    327. gizemli yazar
    328. gizemli yazar

——— güncel ———

Listeye alamadıklarım kusura bakmasınlar, kaliteye göre zamanla değiştiririm.
    6 1 ...
  • Şimdilik % 16 - 18. Aralığı.

Meral hatun hergün biraz daha açılıyor ve mitingler de katılım patlaması yaşanıyor. Özellikle kadınlar iyi partiyi yalnız bırakmıyor.

% 20’ yi aşması sürpriz olmaz.
    11 1 ...
  • bugün, hatta az evvel söylenmiş yalan.

"ısparta'ya üniversiteyi kim getirdi? biz getirdik, bizzzz..." dedi resmen.

insan biraz utanır yahu.
    https://twitter.com/ATunc...tatus/1000731590283157504

"biz kurduk, biz getirdik" dediği ısparta süleyman demirel üniversitesi 1992 yılında kuruldu.
    rte nin ısparta ya üniversiteyi biz açtık yalanı

tarihçesi;
    http://w3.sdu.edu.tr/sayfa/5526/tarihce

ayıp değil mi be?
    müslüman insan ramazan günü yalan söyler mi?

"ramazan'da oruç başına vurdu herhalde" diyeceğim ama,
    bundan tam 1 ay önce de 1987 yılında açılan izmir adnan menderes havalimanını da "biz açtık" demişti sayın erdoğan.
    (bkz: rte nin izmir de söylediği havaalanı yalanı)

yani bunun oruçla falan alakası yok!
    oruçsuzken de desteksiz sallıyor.
    11 1 ...
  • çankırı lisesi öğrencileri tarafından geliştirilen ve tübitak proje yarışmasına katılan proje.
    yerçekimine karşı kendinden rahleli kuran projesi

evet, işte türkiye'yi bu projeler uçuracak hep.

en fazla ihtiyaç duyduğumuz şey, devrilmeyen kuran rahleleriydi.

şu kızlarımıza 1 milyon lira destek çok mu?

bu arada sağdaki sarı türbanlı kız sanki hayata küsmüş gibi duruyor. kimbilir nasıl beyni yıkandı çocuğun?
    16 5 ...
  • hadsiz cüceye haddini bildirme cümlesidir.

küstah cahile laf anlatılmaz, haddi bildirilir.
    9 3 ...
  • oradan gelenlerin çoğu islami terörist. esad götlerine tekmeyi vurunca fare gibi buraya kaçmışlardı. şimdi bunların beline silah takmak, gel teröre burda devam et demektir.
    10 2 ...
  • sevilmek

177.
  • sevdiğiniz, ya da siz fazla sevmeseniz bile sizi seven kişilerin olduğunu bilmekle mutlu olabildiğiniz durum. aslında sevilmek insana hem sorumluluk yükler hem de yüklemez. neden yüklemez dedim, çünkü insanlar sevildiğini bilince, sevimsizlik yapıp şımarmasa da sevildiğinin bilincinde ki doğallığını kaybedebiliyor. yani doğallık tamamen istem dışı kendiliğinden olan bir şey değildir ama, bunu zora ki hale getirmenin noktasını iyi bilmek gerekir. zaten doğallığınızı fark eden biri, o doğallığınızı kaybederseniz eğer, yapmacıklığınızı da fark etmemesi imkansızdır. neyse özetle sevilmek güzel bir şeydir. erkek için de kadın için de.
    9 1 ...
  • türbanlı bir işçinin beyanıdır.

https://odatv.com/hep-ak-...ik-erdogana-27051812.html

yanlışın neresinden dönülse kardır ama yine de "günaydın!" diyorum.

yahu bu şahıs ne kadar grev, direniş varsa iktidara geldiği günden beri yasaklamadı mı? hatta patronlara bu "hizmetlerini"(!) anlatıp, "nankörlük etmeyin lan!" demedi mi?

sanırım sıranın size gelmeyeceğini, bir gün direniş yapmak zorunda kalmayacağınızı, direniş yapanların vatan haini filan olduğunu sanıyordunuz...

günaydın....
    11 2 ...
  • gerçekten hiç hoş olmayan bir davranış. 10 saat sonra falan zaten öküz gibi tıka basa yiyip içeceğini biliyorsun. size geri zekalı bir dinci olduğum zamanlarımdan bir anımı anlatayım.

oruç tutuyordum. oturdum iftar sofrasına ezan okundu başladım hunharca yemeye ve bir anda ''aç olmak çok zor ya'' dedim. bunu söylerken öyle bir kibir hissetmiştim ki anlatamam. bu mu yani?

bu anı ne zaman aklıma gelse ulan ne malmışım derim ve utanırım.
    8 3 ...