tavsiye

aleyna tilki nin annesi

buradan amerikan pornosunun ileri gelenlerine seslenmek istiyorum.
lan arkadas! alın şunları, bak, analı kızlı muthis potansiyelleri var. portföyünüzdeki siyahi beyefendilerle match edin. izlenme rekorları kırarsınız, dolara dolar demezsiniz lan.
duyun şu kardeşinizi amk.

piro kemal

Ulusalcı, halka tepeden bakan, Beton Kemalistleri temizleyerek halka inmiş ve Y-chp'nin oylarını %25'e çıkarmayı başarmış büyük siyasi. Halbükse halka depeden bahan, ırhcı, Faşix Cehap %23 alıyordu.

Yav o değilde CHPlilerden çok hdp/ysp'liler savunuyor y-chp'yi bu ne yaman çelişkidir böyle.

ist havalimanı rams park taksi kaç yazar sorunsalı

Geri zekalı çapulcu. O dalgada alır seni güzel bi s everim

büzük seni.

hangi şartlarda, nasıl geldiğimi bilmiyorsun , her zaman yaptığın gibi kuduz köpekkkk gibi havlama karşımda. Çok meraklıysan 15-20 euroya ananı al öyle gel karşıma. Şerefsiz seni.

Git ötede havla.

Not: özelden mesaj atan istanbullu kardeşlerime teşekkür ederim. Metroyla halloldu iş.

uludağ sözlük kapanırsa olacaklar

böyle bir şey varsa söylesinler de buraya değil günlüğümüze yazalım hem yıllar sonra okuyabilme şansımız olur.

evli kadınla ilişki yaşar mısınız

eşiğinden döndüm. allah bir daha karşıma çıkarmasın, o derece iğreniyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Eskiden sezen aksu yu ve şarkılarını dinlemeyi severdim. Ne zaman arka bahçede neler çevirdiğinin kokuları çıkmaya başladı, önce inkar ettim, sonra öfkelendim sonra da sildim. Benim silmem pis olduğu için süreci uzattım. Belki inandırıcı bir şey çıkar diye hatta çıkmasını canı gönülden dileyerek bekledim. Heyhat yanılmadın, bildiğin kadarı az bile bölümü geldi mi yıkılırken silip attım.
O aşırı yürek burkan şarkıları dinlemeye ne gerek var, böyle şarkı arabeskte de var deyip şarkılarından da soğuttum kendimi. Sözün özü, aşırı vatanseverim. Vatanıma ihanet eden bana da ihanet etmiştir. Ne şarkısını ne kendini isterim. Biraz seçici olun, vatanımıza zarar vermeye yelteneni bile silin. Ne bu sazan aşkı?

Sahi biz neden hainleri el üstünde tutuyoruz? Biz angut muyuz? Elin oğlu siliyor biz niye besliyoruz? Niye kendimize kıymet vermiyoruz? Azınlık kalıp yok olup gideceğiz bu yüzden.
Biz ne zaman akıllanacağız?

ne söz ne saz

Delicesine
Bir rüzgar esiyor yine kavruldum
Senin eline savruldum
Beni kurtar

Delicesine
insanlar gemilerimi hep durdurdu
Derinlerini hep doldurdu
Beni kurtar

Bekle bekle erecek miyiz
Birden gerçeği görecek miyiz
Yetmiyor bak ne söz ne saz
Beni senden başkası anlamaz

Uzaklaşırken yavaş yavaş
Tat vermiyor hiçbir savaş
Yetmiyor bak ne söz ne saz
Beni senden başkası anlamaz.

sufle'nin bazı şarkıları insanı durduk yere acayip güzel havalara sokuyor. Bu da çok çok sevdiğin biriyle harika bir sevişmeden önceki sohbete benziyor.

Yine çok zorlayan atakları gör ve Beni kurtar çünkü beni senden başkası anlamaz sahiden.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Seninle ilgili olan herşeyi sildim hayatımdan ancak bu entryi ben ölene kadar burada kalacak. Herkes üzdüğü kadar üzülmeli bence bu hayatta ve sen asla beni üzdüğünden daha az üzülmezsin umarım.

meme kanseri

yakın zamanda anneme teşhisi konulan, çok yaygın bir kanser türü.

yaygın olsa da diğer kanser türleri gibi, kemoterapi ve ışın tedavi dışında doğru dürüst tedavisi bulunmayan kanserdir ayrıca. erken teşhis her kanserde olduğu gibi, meme kanserinde de çok önemlidir. annem maalesef biraz geç farketmiş, ve kanserli hücre vücudun diğer kısımlarına da sıçramış. kanserll hücrenin türediği ana bölge her ne kadar ameliyat ile temizlense de, vücudun diğer bölgelerine de sıçradığı için kemoterapi görmek zorunda kalacak.

hayat bu arkadaşlar. anı yaşarken eğer o an mutluysak, geleceğimizde sanki hiçbir şeyin kötüye gitmeyeceğini düşünerek keyfekeder durumlara sokarız kendimizi. ama mutluluğun kendisi zaten kısa olduğu için, o anlık keyfekederlik durum kendisini bir anda umutsuzluk, ama aynı zamanda güce inancı tam olan garip bir ruh haline sokuverir insanı.

excornist kız olsaydı

görsel
Sizi gidi sizi.

Bende isterdim ama maalesef işte.
Bir anda hayatım değişirdi.

Görüyorum ama 3 haftadır sizi çaylakken.