tavsiye

sigara içen yazarların kanserden ölecek olması

Bir tanıdık hiç içmedi yine de kanserden ölecek. Vücudunun yüzde 70'ine metastaz yapmış bile. Böyle içmeyipte kanserden öleni çok gördüm. Zaten bilmecelerle dolu bir dünyada kimin ne zaman ne şekilde öleceği de sürpriz.

mevlid kandili

"
Konsun, yine, pervazlara
Güvercinler;
(Hû hû) lara karışsın
Âminler...
Mübarek akşamdır;
Gelin ey Fâtiha'lar, Yâsin'ler!
"
arif nihat asya naat

sözlük kızlarının bugünkü kombinleri

görsel
Başlık öksüz kalmıs yazık yhaa.

insanlardan nefret etmek

Bu sabah misafirliğe gelen bir akrabamız geçmişle ilgili hiç olmayacak şeyler söyledi. Beni üzdü. Ağlayarak sınava girdim bu sabah. Ben genç bir kızım, bir öğrenciyim. Geçmişin üzücü olaylarını üzerine yalanlar koyarak bana anlatmasının sebebi neydi? Bir insanın üzüleceğini bilerek neden böyle bir şey yapar insan…
Bak ben gözyaşlarımı sildim, sınavıma girdim. Ne kazandın kafirrrr?
Nefret ediyorum insanlardan.

aldatan adamın eşinin kıymetini anlaması

Yalandır inanmayın, evdeki konforu, cocugunun bakıcısını, evin bedava temizlikcisini kaybetmek istemiyor. Ha birde hazır yemek vardı dimi.

story atınca ne oluyor

Hızlıca tıklayıp geçiyoruz size de şu kişiler gönderinizi gördü bildirimi gidiyor. Halbuki kimsenin bi şey gördüğü yok. Olay bu yani.

yabancı kadınlar

https://www.youtube.com/c/DatingwithoutbordersCa2014

kadınlar kültürlerine veya ülkelerine göre neler bekler, nasıl davranır vs güzel örnekler içeren bir site. ben de yeni denk geldim bakayım.

mevlid kandili

Hz. Muhammed’e(s.a.v) salat ve selam ile…
“Allahümme salli ala seydina muhammed”

hayırlı kandiller.

temenujka

günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

daha tanımıyorum o yüzden ileri geri konuşmayacağım.

ilk defa edepli davranıyorum kandilden olsa gerek.

atatürk resmi var diye yere para koymayan kemoş

O değil de Kemalistler yobazlara saldırırken en azından kendi yapmadıkları şeyler ile itham etmeye çalışıyorlar. Yobazlar ise tam tersine kendi hassas oldukları konuların sadece markasını değiştirip karşı tarafı suçlamaya çalışıyor. Onları da suçlayamıyorum düz mantıkla yaşamak zor.