bugün

entry'ler (510)

ben bu yazıyı akp ye oy veren mhplilere yazdım

Ülkücü dediğin ülkesini ve milletini düşünmeli akpye oy verenlerde bunun zerresi yoktur vatan hainleriyle iş birliği yapmak gibi bir şey düşünün ayrıca terörün kendisi akpdir şimdi kalkipta kimse savunmasın kaç kişi öldü son dönemde dahil şu an ülkenin durumu içler acısı cahillik desem olmaz salaklık desem hafif kaçar artık ülkenin anasını sikmelerini hep birlikte izleriz akp yerine hdp başa geçse çok daha iyi olurdu bu şerefsizler ülkenin anasını sikecektir bize izlemek düşer her 2 kişiden 1 i sikilmeyi seviyorsa yapacak bir şey yok bizde kabullenmeliyiz.

en sevdiiniz anime karakteri

Luffy ve kirito.

aşkım beni sakın bırakma diyen kız

Biraz kezbandır bir erkeğe öyle bir şey söylenmemesi gerektiğini bilmiyordur.

erkek adam namaz kılar

Sondaki muhaf yazısını görüp yazarın zeka seviyesini anlayabilecegimiz bir başlık.

leonu seven matilda

Geleni geçeni açık oylayan yazar.

ben bu yazıyı sana yazdım

Neden bu kadar güzel olmak zorundaydın be vicdansız.

Görüntülü veya normal konuşma programı grup halinda konuşmalar veya ekran paylasimlari için en iyi sohbet programlarindan biri.

kız tavlamada kullanılacak nesneler

Lüks araba anahtarı şık elbiseler ve güzel bir parfüm.

avukatçılık okuyan kızın namusu

Avukatçılık yazan 11.nesil beynini siktigimin salagından daha namuslu olduğu kesindir.

kendinize bakılmasından hoşlanıyor musunuz

Valla bakan bakar neden hoşlanmayalım ki bakılmaktan bizde kızları kesiyoruz yani doğruya doğru.

sürekli ciks mekanlara gitmek isteyen kız sevgili

Ağzına lahmacun küreğiyle vurulacak sevgilidir ciks mekana gidilirde sürekli istemek nedir arkadaş.

levent kırca vs yetenek sizsiniz yunus karaca

Bir beyin fakirinin açtığı başlıktır levent kırcanin adı ile diğer adı bile bilinmeyen elemanın adının yan yana yazılması dahi bir komiktir.

yazarların gergin bir gün sonrası yaptıkları

Müzik eşliğinde oyun oynamak.

whatsapp sınıf grubu

Azda olsa arada faydası dokunan gruptur not paylaşımları olmasa beş para etmez gır gır şamata grubudur.

uludağ sözlük mobil

Normal sitesinden bile daha iyidir 10 numara yapmışlar.

sanal seks

Gerçekte yapamayanlar için oluşturulmuş bir eylem.

paranın artık sanallaşması

Gelişmeler sonucunda olması normal olacak bir şeydir günümüz çağı internet çağıdır o yüzden sanal para olasıdır.

yeni nesil kızların tumblr boy fetişi

Yeni nesil erkeklerinde tumblr girl fetisi olmasıyla kapanan açıktır.

bir kitaba 25 tl veren insan

Kitabın içeriğine bağlı olarak verilebilecek paradir normaldir.

çirkin kızların daha eğlenceli olmaları

Yok öyle bir şey kesinlikle uydurmadir.