bugün

gülşen

bu topraklarda doğup büyüyüp bu topraklarda duygularımızı galeyana getiren, yaptığı şarkıların bıraktığı etkiyle saçlarımızı ağartan şimdilerde londra lara yerleşen kaçak şarkıcı.

-bak gülşen sana sesleniyorum! şayet 1 gün sözlüğü açıp da hakkında yazılan yazıları okursan şunu bil ki: yaptığın şarkılarla saçlarımı ağarttın, sabaha kadar uyutmadın beni senelerce, eski sevgiliye düşman ettin beni, paket paket sigara içirdin bana, duygularımın üzerinde yalın ayak dolaştın, bu şarkıların tınısıyla beni resmen ortadan ikiye böldün...seni en duygusal mahkemelere dava edeceğim, en romantik celselerde şarkılarını dinleyeceğim ... bu topraklardan istediğin kadar uzakta ol ama hayranlarından uzakta olma; hasbelkader 1 gün bu sözlüğü okursan gözlerini kıstığın ilk yazı benimkisidir bunu bil, bu topraklarda senin şarkılarınla saçlarını ağartan bir adam varsa o da benim... beni aklının bir köşesine kaydet, bu sayfalardan takip et...olur ya oraları mesken edinir bu toprakalara dönmezsen, 1 gün ben çıkar gelir saçlarımın tüm telleri beyazlayıncaya kadar seni arar ve dinlerim...sesine iyi bakasın allaha emanet olasın...

saçlarıma akları düşüren yeni albümün hayırlı olsun...

(bkz: tamamen yanılsama)

(bkz: bir taraf seç)

(bkz: ezberbozan)

(bkz: bir an gel)

(bkz: önsöz)

(bkz: iade)

(bkz: yukardan ayarlı)

(bkz: hükmen mağlup)

(bkz: arkadaş kalalım)

(bkz: uyan da gidelim)

(bkz: dillere düşeceğiz seninle)