bugün

gülşen'in yeni albümünün çıkış parçası. gülşen'e yakışır güzel bir şarkı olmuş.

http://www.facebook.com/v.../video.php?v=227157046347
gülşen'in yeni albümünün çıkış parçasıdır. eller havaya tadındadır.. infinity loopa alınıp dinlenir..
ilk dinlediğimde kimin söylediğini çözemediğim şarkı, hatta dedim ki tarkan birine daha şarkı verdi sanırım ama gördüm ki söz ve müzik de gülşenin, ses de onun, ben beğendim, dinliyorum arada sırada. daha dinleyeceğiz gibime de geliyor.
çok güzel, oynak bir gülşen şarkısı. son favorimlerinden.
sözlerini de yazalım tam olsun;

Gittiğin uzun uzun uzun yollar
Seni geri getirmesini de bilsin o zaman

Halim, tavrım, vaziyetim ortada
Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman
Bi an gel, dön gel, hep gel
Tövbeleri bozup gel
Ya da kal orda
Ben sana geleyim o zaman
Çekip sağa inmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak

Sen haklı çık da didişmelerden
Gocunmam, alkışlarım şak şak
Biilaç dönmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sabahlar olmaz sevişmelerden
Gönlünü alıveririm şipşak
Gittiğin uzun uzun uzun yollar
Seni geri getirmesini de bilsin o zaman
Halim, tavrım, vaziyetim ortada

Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman
Bi an gel, dön gel, hep gel
Tövbeleri bozup gel
Ya da kal orda
Ben sana geleyim o zaman
Say çocukluğuma
Say cahilliğime
ister haylazlığıma
ister aymazlığıma

Çekip sağa inmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sen haklı çık da didişmelerden
Gocunmam, alkışlarım şak şak
Biilaç aşk dönmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sabahlar olmaz sevişmelerden
Gönlünü alıveririm şipşak
hareketli, hoş ama öyle zannediyorum ki geçici bir şarkıdır. ritmi güzeldir, bir kaç kez dinleyince tadı var ama her pop şarkısı gibi sonraları unutulmaya adaydır.

buyrun burdan yakın;

http://www.youtube.com/watch?v=8akkUmjPK20
güzel bir gülşen şarkısı.
(bkz: bir an gel) değil (bkz: bi an gel)dir.
şarkı ve sound çok alaturka olmasına rağmen, gülşen ilk defa 'ucuz teşhirci kadın' imajından sıyırılıp, gerçekten seksi olmuş. saçı, takıları ve kıyafetleri için kesinlikle yardım almış ve muhteşem bir stil olmuş. retro bir forma it girl teması işlenmiş sanki. çarpık bacakaları bile bana seksi geldi. yanlızca dalga halinde yapılan ve gülşen'in sürtündüğü bir yükselti var. uzak planda kayan kız o değil. ilk kızın bacakları çok uzun, gülşen ise ufacık birşey.
şarkı kötü, tarz süper.
(bkz: bi angel)
gülşen bu şarkıyla düzenlemesinden midir siyah beyaz klibinden midir nedir yazarın da dediği gibi cidden seksi, çekici geldi bana. bir de şarkıyı tarkan hesabı yaylılarla süslemişler, fısıltıyla karışık söylemeler falan. güzel olmuş neticede. en azından elektroniğe kaçmadı sıçmadı. klibindeki o tüllü müllü yerlerde de ne güzel çıkmış, bilmesek yicez o derece. alkışlayın şak şak.
"Bi an gel, dön gel, hep gel
Tövbeleri bozup gel
Ya da kal orda
Ben sana geleyim o zaman" *
an itibariyle bangır bangır dinlenen şarkıdır. güzel bir eser olmuş gocunmam, alkışlarım şak şak.*
bi kaç haftada patlayacak şarkı.
(bkz: yan gel dön gel hep gel) * *
şaşırtıcı derecede başarılı gülşen şarkısı. tamam biraz lady gaga triplerine girilmiş klipte ama gülşen kızımız sezen aksu tadında şarkı yazmış daha da ölsek de gam yemeyiz.
klibinde olacak o kadar skeçlerinden çıkmış gibi bir halde duran şarkıcı müsvettesinin klibi
(bkz: ne koydun lan kafana)
dinlerken beni etkileyen sesli sevişme sahneleriyle süslense klibi daha güzel olurdu. yaşayan bir şarkı.
özelliklede o şak şak kısmı beni benden alıyor.
gülşen devam kuzum takipteyiz.
(bkz: ozan çolakoğlu)
sabahlar olmaz sevişmelerden* gönlünü alıveririm şip şak dizesiyle beni erekte eden gülşen şarkısıdır. şarkının içine bir de ahh ooffff tarzı erotik vokaller serpiştirmişlerdir ki ağrı yapıyor vücudumda dinleyemiyorum tamamını.