1. 1.
  (bkz: panikatak)
  1 -3 ... italiano
 2. 2.
  doğrusu panik atak olan, panikatak ifadesinin ayrı yazılması gereken psikolojik bir rahatsızlıktır ve tedavisi bir hayli zordur.
  9 ... aklievvel
 3. 3.
  (bkz: psikolojik hastalıklar)
  Günümüzde artış oranı hızla yükselen, yoğun korku, kaygı, yoğun endişe karışımı bir nöbettir. Hastalığın başlangıç yılı ortalama olarak 20-25 yaşları arasıdır ama genellikle 30-35 yaşları arasında tam anlamıyla belirtileri görülmeye başlanır. Yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir hastalıktır. Tedavisi mümkündür fakat uzun süreli olduğundan dolayı çoğunlukla tercih edilmez .
  5 -1 ... siyahgul
 4. 4.
  yıllar sonra dün gece yine ugradı allahsız meret. gögsüm sıkıştı, nefesim kesildi. duvarlar üstüme üstüme yürüyordu, boğuluyordum, kalp krizi geçiriyorum sandım. sabaha cesetimi bulurlar herhalde dedim.gecenin 3ünde arayabileceğim kimse yoktu. dua ederken uyuyakalmışım.şükür sabah uyandıran allah'a.
  11 ... sek olsun
 5. 5.
  Bende var bende. Geçen nefes alamıyorum diye ağlıyordum. Ondan önce ki günlerde kalp krizi geçiriyorum sandım falan. Var yani aman düşmanımın başına gelmesin.
  8 ... piyonocu giz
 6. 6.
  Yıllardır müptela olduğum hastalık.
  6 ... sahnenin disindaki adam
 7. 7.
  Ani bir sesle ürkme de buna dahil mi ki.
  1 -1 ... yasamasevincinikaybedengenc
 8. 8.
  Bugün 3. kez yaşadığım buhran hali. doktora gitmek istemiyorum,ilaç kullnmak da.
  1 ... ankaraistanbularasimekik
 9. 9.
  Annem dayım iki kuzenim.. Yani kısacası anne tarafından bir çok akrabam panik atak hastası. Zor bir şey. Hem bunu yaşayan hem çevresinde bulunan insanlar için.
  ... gotemukayet
 10. 10.
  ruh hastalığıdır.
  ... simsar cafer