bugün

uludağ sözlük bünyesindeki 11 binin üzerindeki birbirinden nezih ve elit yazarın, tüm internet camiası tarafından merak edilen vücut ölçüleridir. aslen ankette çığır açmak gibi görünse de, gerçekte uludağ sözlüğün, diğer sözlükteki bayanlara taş çıkartıcak güzellikteki bayanlarının ve diğer sözlük erkeklerinin yanına yaklaşmaya cüret edemeyecek derecedeki yakışlı erkeklerinin bir bir ortaya dökülmesi amaçlanmaktadır.

bir aşama sonra da fotoğraflar veritabanımızda yerlerini alacak. bizi izlemeye devam edin.
(bkz: 90 60 90) * *
90 60 90. bilemedin 89.
(bkz: anketci var hanııım)
(bkz: 60 70 80)** *
göbek oranı ile geyik oranı doğru orantılı olduğuna batılen inanmak lazım.göbekli yazar şen yazardır çiçek yazardır.sevelim sevdirelim.bütün sözlük yazarları göbek bıraksın bence.rüzgarda hoş görünüyor.zaten hoş görünüyor.pempe giyerin penpe göbek yağuşu gençe.. *
birisi boyumun ölçüsünü alsa da ben de öğrensem.
94 103 113 öyle bir şey...
1024x798.
1440x900.
(bkz: 5 0 mp)
121 76 84.

edit: millet kadın sanıp mesaj atıyor. erkeğim nan ben. Spordan dolayı böyle şişkin.
boy: 174
göğüs: 124
kol: 39/38,5
bel: 79
kalça: 82
bacak: 63
alet: 20

değerler cm* cinsindendir.
21x29.7
4.2 cm. diz kapağımın yarı çapı. 28 cm. karışımın uzunluğu. 37.5 cm. sağ pazumun çapı...
çaktırmadan birileri ajans kuruyor.
ölçtüm de geldim:
4-4-2
kafa 1500.
boy:190

omuz:150

burun:6 -7 cm

sağ el baş parmak: 7cm

sol el serçe parmak: oda 7 cm

çakmağım: 8 cm o da artık vücudumun parçası oldu.
enginlere sığmam taşarım.(*
not: seri halde eksileyen kardeşim: no sense of humour.
18 cm.

(bkz: beyaz zenciler)
(bkz: aruz)
balık etli. orkinos da birbalık değil miydi.
(bkz: TERS üçgen)
sözlük yazarlarının vücut ölçülerinin istatistiki veritabanı ile ilgili bir ankettir.
nasıl anket lan bu?
neyin peşindesiniz siz?