bugün

entry'ler (265)

2020 türkiye gp

2005-2011 yılları arasında ülkemizde toplam 7 kez düzenlenen f1 tam 9 yıl aradan sonra 13-15 kasım tarihlerinde geri dönüyor. Sanırım 2020'nin getirdiği tek iyi şey bu oldu.

kadın cinayetlerinin artış sebebi

istatiksel olarak cinayetler arttı mı orasını bilemem ama bana göre artış olduğunun düşünülmesindeki en büyük neden insanların artık bu olaylardan daha çok haberdar olmaya başlaması. bunun da en büyük sebebi yine sosyal medya, internet vb. kullanımındaki artış. hal böyle olunca daha önceden kimsenin duymayacağı hatta umursamayacağı olaylar bile bir anda gündem olabiliyor. bence bu durum bile potansiyel katiller için caydırıcı olmalı çünkü yaptıklarının ortaya çıkmaması çok az ihtimal ama işte ülkede adalet diye bir şey olmadığı için bu caydırıcılık ortadan kalkıyor hatta daha çok teşvik ediliyorlar.

motosiklet kullanan erkek

büyük şehirlerde yoğun trafikte kullanıyorsa akıllı sayılabilecek erkektir. ama eğer o motosikleti alıp kaldırıma çıkartıp yayaların üstüne üstüne geliyorsa sağlam bir dayak yemesi şarttır.

derin talu nun tatil pozu

yaşından çok daha büyük göstermeye çalışan fazla hormonlu bir ergenin pozu. günümüzde kızlar yaşından büyük göstermek için iyice travestiye dönüyorlar çok yazık. biraz gençliğinizi yaşayın yahu.

mason greenwood

çok yakında manchester united'ın efsanevi 7 numarasını giymesi çok yüksek bir ihtimal olan 18 yaşındaki genç yetenek. adım adım gelecekteki altın top sahiplerinden biri olmaya doğru gidiyor. bizim türk kulüpleri de hala 25 yaşındaki adamlara genç yetenek muamelesi yapmaya devam etsin.

sevgiliden soğuma nedenleri

yatağa kakasını yapması. evet.

https://onedio.com/haber/...ptigini-iddia-etti-910908

erasmusa gidip muharrem e vermek

Bir adet simp ve bir adet ilgi manyağı kezbanın öyküsünü anlatan twitter floodu. Kız internetten tanıştığı bu arkadaşın ilgisini yıllarca sömürmüş, asla ve asla sevgili olarak görmemiş, gerçek hayatta bir şey yaşamaya hiç bir şekilde yanaşmamış ve sonunda karşısına gerçek bir erkek çıkınca yolu vermiş. Ama erasmus muharrem denen arkadaş asıl bu kezbana yol verdiği zaman tekrar ilgi açlığı çekip geri dönecektir. Üstüne çocuğu başka kızlarla iletişim halinde görünce kıskançlık yapıyormuş bu kezban, tabi her zaman bedava ilgi kaynağı olan bu enayiyi kaybetmek de istemiyor haliyle. Kendinizi kullandırtmayın, biri sizin ilginizi ve sevginizi kullanmaya çalışıyorsa anında yol verin yoksa böyle psikolojiniz bozulur.

erasmus muharrem

hakan 23 cm ile beraber türkiye'nin en alfa erkeğidir.

instagram kızları

çok takipçili instagram modellerinin özellikle yurtdışındaki versiyonlarının profillerine bir göz gezdirin, eğer birleşik arap emirlikleri'nde çokca paylaşımı varsa o kız bir dubai porta pottie'dir. bu şu demek oluyor ki yüklü miktar paralar karşılığı zengin araplarla cinsel ilişkiye giriyorlar, çeşit çeşit fetişler deniyorlar ki bunların içinde; 12-13 yaşındaki erkek çocuklarla ilişki, birden fazla adamla aynı anda ilişki, kızların üzerlerine idrarlarını yapma hatta ve hatta dışkısını yapma yani bildiğiniz sıçma, hayvanlar özellikle develer ile fanteziler ve diğer niceleri. bu konu hakkında onlarca kaynak, birebir pazarlığı gösteren yazışmalar mevcut. biraz göz gezdirmek isteyenler için ingilizce bir kaynak bırakıyorum:

https://travellingjezebel.com/dubai-porta-potty/

grup hepsi nin tekrardan bir araya gelmesi

hey gidi günler. orta 3, algida max, nike t90, grup hepsi vb.

lgbt

osmanlı'da bile hoş karşılanıp minyatürlere konu olmasına rağmen günümüzde ayıplanması gerçekten çok ilginç. işin şakası tarihte hep vardı ve olmaya da devam edecek. buna yok aile yapımızı zedeliyor, yok ahlakımızı bozuyor diye karşı çıkmak da pek mantıklı değil zira kimse bir filmde gay veya lezbiyen görüp, ona özenip bulduğu ilk hemcinsinin dudaklarına yapışmıyor. bu insanın içinden gelebilecek bir şey. ha sen evet ben özeniyorum diyorsan üzgünüm ama malesef sen de onlardan birisindir büyük ihtimal. bu kulaklar ne hikayeler işitti çok ahlaklı geçinen ağır abiler hakkında o yüzden fazla kasmayın. fakat kabul etmek de gerekiyor ki eşcinsellik tamamen insan vücuduna ve doğasına ters olan bir durumdur.

ülkü ocaklarının üniversitelerdeki eşkiyalığı

bunların bitli solcular ile birbirine girmesini izlemek çok zevkli oluyor. hepiniz okul bittikten sonra işsiz kalacaksanız, bari memur olayım hiç yoktan iyidir diye kpss kasacaksınız nedir bu ideoloji aşkı. okulun içinde sürü gibi mal mal dolaşacağınıza iki derse girin de ileride kazayla iş bulursanız biraz bilgi birikimi lazım olabilir.

thy nin 19 mayıs 2020 tk1919 sefer sayılı uçuşu

her ne kadar yönetim kadrosunu sık sık eleştirsik de thy arada böyle güzel işler yapıyor. tk1881 selanik uçuşu da bir diğer örneğidir.

tekrar başlaması istenen diziler

kesinikle işler güçler diyorum. 41 bölüm yetmedi sanki.

bim de satılan kuruyemişten fare kafası çıkması

(bkz: leblebileri sona bırakıp fare kafalarına abanmak)

24 eylül 2016 moody s kredi notu indirimi

Başka bir platformda ülkede dolar ve euro yasaklansın diyen bir çomar ile karşılaşmamı sağlayan indirim. Evet gerçekten mükemmel bir çözüm çomar kardeş ama bugünlük beynini fazla yordun hadi şimdi git tv8 izle.

yazarların en az 10 kez izlediği film

(bkz: borat)

fazıl say gibi bir değeri yüceltmeyen toplum

Kendilerine küfür etmesi için demet akalın gibi bir değeri yüceltir.

adeyyo lalla leyyo ne demek

Teletabilerdeki lala'nın annesi kaşar demek.

döneri güzel olan mekanlar veritabanı

Adını bilmiyorum, antalya. üç kapıları tam arkanıza alarak dümdüz karşıdaki caddeden gidin 200 metre sonra sağda. Dürümleri doyurucu ve lezzetli. Fiyatlar, martı eti olması sebebiyle gayet uygun. F/p olarak mükemmel.