bugün

+Bana bak muharrem.

-içinden geçtim öykü. Söyle.
görsel
Adını Her gördüğümde istemsizce kahkaha attığım karakter.
(bkz: adam kazandı)
Yeni Deep web turkish karakteri adayı.
(bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler)
hakan 23 cm ile beraber türkiye'nin en alfa erkeğidir.
(bkz: amgamış destanı)
Helal olsun muharrem kardeşime. Gelir, çakar, geçer. Bazı amına kodum malları gibi 5 senede 4 defa görüştüğü kızlara aşık olmaz. Badboi muharrem. Omuzlardasın
duygu özaslan gündemi değiştirmek için erasmus muharrem’i uydurmuş olabilir.
Öykünün enayisi /Erasmus Muharrem
görsel
Alanya mağlubiyeti üstüne iyi geldi Erasmus Muharrem.
Sikici tayfadan.
Ne kadar gülüp geçsekte adama üzülmeden edemiyorum la. Gelmişin 27 yaşa hala emojili konuşmalar, hayat tecrübesi sıfır, pasif agresif kişiliksin sadece özge değil hiç bir dişi böyle birini istemez. Hayat şartları kardeşim öğreneceksin yavaş yavaş, alıştıra alıştıra.
Ne erasmus muharremler var da ifşa olmuyor çakallar.
Karılara güveninizi yeniden gözden geçirin beyler.
"Ellerimle büyüttüğüm
solarken dirilttiğim
Çiçeğimi kopardın sen
ellere verdin"
dizelerindeki "el" dir bu muharrem.
alçak muharrem
namıssız
erasmus muharrem'in kim olduğu ortaya çıktı;
https://twitter.com/huore...tatus/1281221639259262978
(bkz: vizelerde yaşıyor bazı recepler)
hayatımda duyduğum en komik isim.
https://twitter.com/muharremcetin32
açıklama yapmış koşun.
görsel
--spoiler--
enayienayi @oykunun_enayisi 4 Tem
erasmus gerçekten dünyadaki en iğrenç oluşumlardan biri. akp il binası kadar iğrenç. o kadar dejenere.
--spoiler--

Lan oğlum bi dur. Bu sefer de görüş günü gardiyanlara kaptırırsın kızı bak.
Özet veren arkadaştan allah razı olsun ya iki saat uyuduk neler olmuş amk.
görsel
An itibariyle Muharrem.
Oku oku beni yormuş twit akışıdır. Özeti çocuk 24, kız 17 yasındayken konusmaya başlamışlar. başta kız çok seviyormuş, sonradan çocukta sevmeye başlamış kızı üzmemek için çok üstüne titremiş sonra kız bunu sallamamaya başlamış. Çocuk ayrılmak istedikçe kız benden bu kadar çabuk vazgeçme demiş. Bundan sonrası çocuğun mallıgı, kız her şekilde sevmediğini belli etmiş, çocuk ayrılmamakta inat etmiş. En son erasmusta muharrem diye bir çocukla bunu aldatmıs bu da intihar etmiş, kız birkaç gün sonra yine muharremle gezmeye gitmiş. 7 senelik ilişki böyle bitmiş bu da durumu kaldıramamış. Bir şeye başlayınca bitirmeden bırakamadığım için bu saçma şeyi de okumuş oldum. çocuk adına üzüldüm kendini biraz kullandırtmış gereksiz karşılıksız sevmiş ve bunu uzatmış psikolojisinden olmuş.
görsel