bugün

görsel

2004 yılında kurulan Hepsi grubu büyük sükse yapmış ve epey sevilmişti. 4 kişiden oluşan grup Gülçin’in ayrılmasının ardından dağılmış ve grup üyeleri Gülçin Ergül’e cephe almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Gülçin Ergül ile Eren Bakıcı sosyal medyadan karşılıklı takipleşmeye başladı. Son olarak ise Cemre Kemer, sosyal medya hesabından Gülçin ile olan mesajlaşmasını paylaşıp, “iyi günler dileriz” notunu düştü. Grup üyelerinin birer birer buzları erittiği görüldi. Grup Hepsi'nin fanları ise bu gelişmeler sonrasında adeta sosyal medyayı salladı.

https://www.google.com/am...-paylasimi-magazin-282990
ne büyük iş oldu arkadaş ya. 2 gündür başlıcam cemrenize de gülçininize de.
fanı dediği de kendisi swh. valla yalan yok hiç haberim olmayan olay.
bir kısmı değil de hepsi mi bir araya gelmiş. yıllardır beklediğim haberdi.
işte bu haber son darbeydi korona denen iblise, yarın dan tezi yok dolarda düşer, ekonomide düzelir.
ben aslında onların burçlarınıda çok merak ediyordum. meraktan son 6 yılda uyku bile uyumadım, ishal olmuşluğumda var.

ne kadar güzel haber verdiniz böyle. yaşasın sokağa çıkıp herkesi öpücem, korona koymaz artık.
bizim ülkemizde gruplar nedense hep dağılıp gidiyorlar. hepsi sevimli bir gruptu. birden bire yok oldular. tekrar görmek isterdim onları bir araya gelmiş halde. müzikten koptular mi yoksa ayrı ayrı devam mı ediyorlar ? doğrusu merak ediyorum.
bir araya kim aq?
son on yılın en büyük müjdesi

sanırsam isim değiştirip

bu sefer

gurup tepsi olacaklar.
artık modaları geçti hepsi 35 yaşına geldi orta yaşlı kadın oldular. pek ilgi çekeceğini sanmam.
Eskiden hatırlıyorum çok sever, dinlerdim. Dizisini gözümü kırpmadan izlerdim. Hemen başlar da kaçırırım belki diye reklamda bile çevirmezdim kanalı. Şimdi bir şey ifade etmiyor o kadar.
zerre sikimde değil desem.
zerre zikimde değil diyenlerin entryleri ile dolmuş başlık. damına koyim o zaman girme başlığa ben çok sevindim belki yeni bi single yaparlar inşallah yarabbiiiii... ama her yerde hepsi barıştı diyor da yaseminle barışmadı zamık yani onunla neden barışmadı.
içlerinden birinin kişisel egosu nedeniyle ayrılması sonrası, Grup dağılmıştı. Halbuki birlikten kuvvet doğardı. Tekrar biraraya gelmişler. iyi mi olmuş? iyi olmuş. Ne kadar gider bu birlik? işte orası muamma. Zira tekrar bir arza çıkması muhtemel. Tecrübe. Birisi sizi bırakıp terkedip gittiyse, hiç merak etmeyin bir gün yine (istisnalar kaideyi bozmaz) terkeder. iyi Peki tamam, "Hadi bırak rasyonel düşünmeyi pollyanna gibi iyimser ol" derseniz, eyvallah, kabul, olur. Hayhay. Sustum. Olumlu düşünelim. Ama bunu zaman gösterecek. Beklemek gerek. inşallah yanılırım..
Ben bunların şarkılarını ezbere bilirdim. Ah Gülçin gibi şarkı söylemeyi çok isterdim. Yeniden birleşip albüm yapsalar dinlerim. Lan çok özlemişim bu grubu. Zamanında harikalar yaratmadılar mı?
hey gidi günler. orta 3, algida max, nike t90, grup hepsi vb.