1. 1.
    grup hepsi nin tekrardan bir araya gelmesi

2004 yılında kurulan Hepsi grubu büyük sükse yapmış ve epey sevilmişti. 4 kişiden oluşan grup Gülçin’in ayrılmasının ardından dağılmış ve grup üyeleri Gülçin Ergül’e cephe almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Gülçin Ergül ile Eren Bakıcı sosyal medyadan karşılıklı takipleşmeye başladı. Son olarak ise Cemre Kemer, sosyal medya hesabından Gülçin ile olan mesajlaşmasını paylaşıp, “iyi günler dileriz” notunu düştü. Grup üyelerinin birer birer buzları erittiği görüldi. Grup Hepsi'nin fanları ise bu gelişmeler sonrasında adeta sosyal medyayı salladı.

https://www.google.com/am...-paylasimi-magazin-282990
    6 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Buna Hiç gerek yoktu.
    5 -1 ... yakuza ibrahim
  3. 4.
    ne büyük iş oldu arkadaş ya. 2 gündür başlıcam cemrenize de gülçininize de.
    4 ... teoyirttikabicimyirttik
  4. 4.
    fanı dediği de kendisi swh. valla yalan yok hiç haberim olmayan olay.
    3 ... sifrem1234
  5. 5.
    bir kısmı değil de hepsi mi bir araya gelmiş. yıllardır beklediğim haberdi.
    3 ... manyak olmaya karar verdim
  6. 6.
    işte bu haber son darbeydi korona denen iblise, yarın dan tezi yok dolarda düşer, ekonomide düzelir.
    ben aslında onların burçlarınıda çok merak ediyordum. meraktan son 6 yılda uyku bile uyumadım, ishal olmuşluğumda var.

ne kadar güzel haber verdiniz böyle. yaşasın sokağa çıkıp herkesi öpücem, korona koymaz artık.
    1 ... narcomedian
  7. 7.
    bizim ülkemizde gruplar nedense hep dağılıp gidiyorlar. hepsi sevimli bir gruptu. birden bire yok oldular. tekrar görmek isterdim onları bir araya gelmiş halde. müzikten koptular mi yoksa ayrı ayrı devam mı ediyorlar ? doğrusu merak ediyorum.
    2 ... kusturulan usta
  8. 8.
    bir araya kim aq?
    3 -1 ... kafkaramazov
  9. 9.
    son on yılın en büyük müjdesi

sanırsam isim değiştirip

bu sefer

gurup tepsi olacaklar.
    3 ... lord of the pilihoz
  10. 10.
    ne kadar mutlulardır şimdi "sözlüklerde, twitlerde gündem olduk, herkes bizi konuşuyor" diyerek uzun vadeli hayaller kuruyorlardır, geleceğe güvenle bakıyorlardır ama bu topraklarda böyle şeyler bir kelebeğin ömründen uzun olmaz.
    1 ... alidemiral