1. 1.
    https://twitter.com/oykun.../1279130028773650433?s=21

Yukarıdaki linkte özet olarak:
    Öykü diye bir kızımız, tokmakçısı muharrem ve bir adet ezik var.

Ezik kızdan 7 yaş büyük, kız 18 olunca etkileşim başlıyor aralarında.

4-5 yılda 3-5 kere canlı görüşüyorlar, bir iki kere kızdan nude alıyor, 7-8 kere sexting yapıyor ama kız bunu aldatıyor.

Erasmus’a gidince kızımız kendi deyimiyle “çapkın” muharrem’le takılıyor.

Ezik de öykü’yü düdükleyemedim bunca sene 2 günlük muharrem evire çevire kullandı diye üzülüyor.

Yani anlayacağınız bir erkeğin gözdesi olan, çok değer verdiği bir kızı başka bir erkek saçlarından çekerek hard si..yor.

Bu da öykü’nün ona duygusal şiddet uyguladığını düşünüyor.

Tabi arada uzak mesafeler, telefonla konuşamamalar da var. inşallah bizim ezik sadece muharrem’le aldatıldığını düşünmüyordur, yazık kafasına.
    17 -9 ... just millionaire
  2. 2.
    Ne hayatlar var aq.

Kotu olmuş çocuğa.
    3 -1 ... 098321
  3. 3.
    adamın 4 senede beceremediği kızı muharrem denen alfa 2 günde kullanıp atmış. aslında bu günümüz ilişkilerinin özetidir çocuğa da hiç üzülmedim uzak mesafeden aşk mı olur 30 yaşına gelmiş uğraştığı şeylere bak.

şekil a da görüldüğü üzere kızların da sevgilisi olsa bile ondan daha iyi biri ile flört etmeye başlayınca direkt altına yatıyorlar, hahasiktir.
    17 -6 ... ernesto doqukan guevara
  4. 4.
    https://www.youtube.com/watch?v=rVDD_Qfj6kA+
    2 ... mavi gozlu kizlari severim
  5. 5.
    Yeterince istekli degilmis. Gercekten istekli olsaydi muharrem bir defa sikti diye takibi birakmazdı. Yarin oburgun öykü ona da verirdi ellbet.
    Çok Ciddi bir Determination eksikliği var elemanda..
    2 -2 ... creme de la creme
  6. 6.
    abi kardeş ilişkisinden sanal bir aşka dönüşmüş saçma bir ilişki. 30'a yaklaşmışsın napacaktın evlenecek miydin kızla? elimde büyüdü diyor bir de. allah'ım yarabbim ya. amk hiç mi reelde kız arkadaşın falan olmadı da böyle şeylerle uğraştın yazık.

edit: yapılan yorumlardan bazıları:

"Bu arada hepsini okudum. Plazalarda çok bulunuyorum ama oralarda bile böyle sokuşturmalı ingilizce konuşulmuyo. Rehabilite olduktan sonra bir de Türkçe kursuna gidin siz. Öyküye de önerim bu olcak"

olayın özeti:

"Kız bununla çıkarken daha bebek olduğu için buluşmaya utanmış, yıllarca oyalamış, seksting bile yapmamış sonra büyüyünce erasmusa gitmiş orada işi pişirmiş. Olay bu. Bana nude bile atmadı muharremle fantezi çevirdi meselesi"

şeklinde.
    10 -3 ... dertler derya olmus
  7. 7.
    Bunlar Ne sikko sikko ingilizce terimler lan!

Safe placeim ne lan stepping stone ne!

Ağzına kürekle değil gemi çapasıyla vuracaksın böylesinin.
    9 -1 ... freudgillerden sigmund
  8. 8.
    Valla erasmusa gelinceye kadar kaç tane muharrem görmüştür o kız ahaha. Eved.

Ekleme: kız mıdır kadın mıdır bilemem!!!!
    7 -2 ... gothmog15
  9. 9.
    başlığa gülmüştüm twitleri okuyunca daha çok güldüm.
    2 ... o gece ne kadar guzeldi mehtap
  10. 10.
    Bu tür olaylarda ve bütün aldatma hikayelerinde
    Feministler aldatan, ihanet eden kadının arkasında birlik olup dururlar.
    Kadının yaptığı herşeyi meşrulaştırırken, erkeği sürekli suçlar ve aşağılarlar.
    Olayda mağdur kadın olduğundaysa herkes kadını haklı bulacaktır.

Üniversite lolitalarına, avm sosyetelerine güvenip ciddi ilişki yaşayan çoğu kez hüsrana ve hayal kırıklığına uğrayacaktır.
    Günübirlik ilişki yaşayan avcı erkekler bir ömür peşinde koştuğunuz karıyı, iki dakikada yatağa atar.
    Karının ucuzluğuna şaşırmamanız lazım. Herkese hak ettiği değeri verin.
    6 -5 ... lenova