bugün

sevdiği entry'ler

zengin kadınların ekserisi neden salak olur durumu

Şaşırtıcı analiz. Bakıyorum parayı bulmuş kadın bir de dolar falan gösteriyor kliplerde ağzını fok balığı gibi büzüp konuşuyor. Aşkeeemler falan. Acaba diyorum hayatın zor tarafını görmemiş ne isterlerse almışlar bu zekalarını mı geriletmiş. Çok garip.

ekşi sözlüğün kamu düzenini bozan başlık açması

(#46625048).ben bir malım.
Gülme krizim tuttu lan.

görsel

hotchner from bau

Pire için yorgan yakmaya değmezdi yav. Geçmiş olsun karikatür reis.

enflasyon

Türkiye'de enflasyon yok. Ne enflasyonu? Yaşadığımız olsa olsa über, süper, nirvana enflasyondur. Üzülüyor muyum? Asla! O vakit dans!

spacer

Resimlerle konuşan yazar.

spacer

habire aynı başlıklara girdiler girenlere habire aynı şeyleri papağan gibi yazıp duranlara dert olmuş yuzır şüphesiz.. biz ondan ve karikatürlerinden razıyız..

en çılgın harf

Dar 'B' harfidir. En son çılgınlığı ülkemize ve insanımıza çok şeyler kaybettirmiştir.

uyusak mı ne yapsak

Gözlerinize yazık. Yatın uyuyun. Bu tavsiyeye kendim de uyuyor ve uyuyorum.

Vay be, şiir gibi oldu.

il il bayram namazı saatleri

görsel

erken uyumak lazım.

nasılsınız

Bunu söylemecek kadar midem bulanıyor.

sözlük kızı denince akla gelenler

(img:#2317308)

bez bebek nana nerde

nerde değil nerede.

görsel

akşam olunca havanın kararması

aa çok ilginçmiş.

akşam olunca havanın kararması

En kötüsü zifiri olması. Zifiri çok beter be abi. Cin falan oluyor. Queen bilir.

en iğrenç kokular

sözlüğe girildiği an gelen o ağır testosteron ve apış arası kokusu şüphesiz.. östrojene ihtiyacımız var sjsj..

nasılsınız

iyiyiz çok şükür. Birazdan valiz hazırlayacağım. Ama önce mental olarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum. Birkaç parça ütü varki şimdiden sinirler şelale.

kız babası olmak

Ya senin dişlerini yesinler dünya güzeli pitiko.

günaydın sözlük

bugün de ben açayım sözlüğü bari. herkese günaydın.bugün 20 haziran salı. dünya mülteciler günü imiş. günün anlam v önemi hakkındaki konuşmalarını yapmak üzere sayın uludağ sözlük yazarlarını kürsüye davet ediyorum.

görsel

excornist tarafından favlanmak

Çok uyuduğum için başım ağrıyor.

sözlük kızlarının ayakları

görsel
Bende atayım bari.